Isadore Apparel

/ Senior Social Media & Content Manager

MestoBratislava

FormaPart-time

Platod 1000 €

TypFaktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané12.01.2022

Náplň práce

Hľadáme skúseného Social Media Managera, ktorého úlohou bude rozvoj našich sociálnych sietí na medzinárodnej úrovni. Pomôže nám budovať veľkosť našich komunít a hľadať ideálny balans v komunikácii, ktorá buduje engagement a tej, ktorá nám pomá predávať produkty na e-shope.

Ako Social Media & Content Manager sa pripojíš k malému tímu akčných a zanietených marketingových kolegov v Isadore, ktorí majú zodpovednosť za globálnu marketingovú stratégiu a jej realizáciu.

Táto pozícia si bude od teba vyžadovať úzku spoluprácu s marketingovým a obchodným tímom.

Management a tvorba obsahu sa týka soc. sietí Facebook, Instagram, Youtube, Strava a Twitter. Primárny komunikačný jazyk je angličtina.

Okrem kreatívnej časti tvojej práce od teba očakávame, že budeš analyticky orientovaný a budeš dohliadať na návštevnosť, ako aj optimalizovať zákaznícku skúsenosť vo všetkých našich kontaktných bodoch na sociálnych médiách.

Pracovné prostredie v Isadore je rýchle a energické; žiadny deň nie je rovnaký. Budeš mať miesto v kancelárii Isadore Hub v Bratislave.

🚀 Hľadáme freelance kolegu na čiastočný úväzok.

Požiadavky

Ideálny kandidát má:

  • Minimálne dvoj-ročné skúsenosti s riadením úspešného rastu publík na sociálnych sieťach (primárne Facebook, Instagram, Strava a sekundárne Twitter, YouTube) v rámci D2C z podobného podnikateľského prostredia.
  • Skúsenosti s prémiovým spotrebným tovarom a rastom prostredníctvom vytvárania obsahu na sociálnych sieťach
  • Vášeň pre cyklistiku a prehľad cyklistického priemyslu
  • Kreatívne myslenie a vášeň pre rozprávanie príbehov spojených s cyklistikou
  • Znalosti v oblasti budovanie značky najmä na sociálnych sieťach
  • Aspoň základné dizajnérske zručnosti vo foto a video editoroch zameraných na vytváranie obsahu a skúsenosti s copywritingom v angličtine
  • Schopnosť myslieť strategicky, ale aj silu veci dotiahnuť do konca a silné komunikačné zručnosti
  • Skúsenosti s udržiavaním profilov na sociálnych sieťach a komunikáciou s používateľmi
  • Proaktívny prístup k riešeniu problémov a rozhodovaniu
  • Plynulú angličtinu