RAZDVA

Social Media Specialist

MestoKošice

FormaFull-time

Platod 1000 €

TypTPP / Faktúra

Úroveň

Pridané27.09.2021

Sme RAZDVA. Marketingová agentúra, v ktorej nie je núdza o kreativitu. Nezáleží nám na tom, či ste vysokí, nízki, malí, veľkí, muž alebo žena. Pravda je, že hľadáme najefektívnejšie riešenia reklamy na internete pre každého klienta, ktorý nás osloví.

Základom filozofie našej digitálnej agentúry je individuálny prístup a flexibilná cenová politika. Klientom ponúkame iba marketingové riešenia, ktorým veríme. Od ruky nám ide tvorba, optimalizácia či dizajn webu. V našom portfóliu však nájdete oveľa viac.

Dbáme, aby naša práca mala zmysel. Pokazený dizajn webu, nefunkčný e-shop či neefektívna správa sociálnych sietí pre nás nie sú cestou. Nechceme honorár za niečo, čo nefunguje. Musíme si ho zaslúžiť. Riadime sa jednoduchou rovnicou: vy ste spokojní = my sme spokojní. Nič iné pre nás neexistuje.

Náplň práce

Tvorba a zber nového obsahu pre klientov na dennej báze - foto/video
Tvorba textov, claimov a kreatívnych postov na sociálne siete alebo iné kanály
Strih/úprava fotiek aj videa
Tvorba content plánu
Produkcia contentu či už v spolupráci s ostatnými členmi tímu inhouse, ale hlavne samostatne
Zacielenie obsahu na konkrétne publikum a zameranie sa na populárne témy
Neustále sa snažiť prinášať nové, čerstvé nápady a nové spôsoby komunikácie pre našich klientov

Požiadavky

Samostatnosť
Kreativita
Aspoň 2-ročné skúsenosti s prácou so sociálnymi sieťami (správa účtov externe klientom, nepočíta sa osobný profil plný selfíčok :))
Nápady ako produkt/službu klienta zviditeľniť a predať
Znalosť s tvorbou contentu pre klientov s rôznym zameraním
Vedieť o formátoch a nástrojoch, ktoré s contentom súvisia (carousel, stories, filtre, layouty, programy na úpravu fotiek aj videa,...)
Sledovať trendy v oblasti social media a vedieť ich využiť
Zodpovednosť a zmysel pre detail
Vysoká úroveň time-managementu

Ponúkame

Zdokonaľovanie schopností pod dohľadom kvalifikovaných odborníkov
Profesijný rast a možnosť kariérneho postupu
Práca v pekných priestoroch
Firemný telefón, notebook
Vynikajúca káva
Príspevok na obedy
Spoločné mimopracovné aktivity, teambuildingy, atď.

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top