Go back Späť

Mesto: Košice

Typ: Full-time

Plat: 1000 — 1400 eur

Dátum pridania: 03.06.2019

Sme RAZDVA. Digitálna agentúra, v ktorej nie je núdza o kreativitu. Nezáleží nám na tom, či ste vysokí, nízki, malí, veľkí, muž alebo žena. Pravda je, že hľadáme inovatívne a najefektívnejšie riešenia pre každého klienta, ktorý nás osloví.

Náplň práce

Požiadavky

Ponúkame

Práca pre TOP slovenské a zahraničné spoločnosti
Účasť na špičkových domácich i medzinárodných konferenciách
Špecializované online a offline školenia
Zdokonaľovanie schopností pod dohľadom kvalifikovaných odborníkov
Profesijný rast a možnosť kariérneho postupu
Možnosť home-office (po dohode)
Práca v lukratívnych, novootvorených priestoroch
Práca na firemnom iMac-u
Vynikajúca káva
Príspevok na obedy
Spoločné mimopracovné aktivity, teambuildingy, atď.

Mám záujem

Mám záujem