RAZDVA

Grafik

MestoKošice

FormaFull-time

Platod 1100 €

Úroveň

Pridané30.07.2020

Sme RAZDVA. Marketingová agentúra, v ktorej nie je núdza o kreativitu. Nezáleží nám na tom, či ste vysokí, nízki, malí, veľkí, muž alebo žena. Pravda je, že hľadáme najefektívnejšie riešenia reklamy na internete pre každého klienta, ktorý nás osloví.

Základom filozofie našej digitálnej agentúry je individuálny prístup a flexibilná cenová politika. Klientom ponúkame iba marketingové riešenia, ktorým veríme. Od ruky nám ide tvorba, optimalizácia či dizajn webu. V našom portfóliu však nájdete oveľa viac.

Dbáme, aby naša práca mala zmysel. Pokazený dizajn webu, nefunkčný e-shop či neefektívna správa sociálnych sietí pre nás nie sú cestou. Nechceme honorár za niečo, čo nefunguje. Musíme si ho zaslúžiť. Riadime sa jednoduchou rovnicou: vy ste spokojní = my sme spokojní. Nič iné pre nás neexistuje.

Náplň práce

Tvorba grafických návrhov a grafická úprava inzerátov, webov, bulletinov, bannerov, plagátov, brožúr, kníh..
Priebežná grafická aktualizácia zverejňovanej inzercie v periodikách
Grafické návrhy rôznych typov nosičov reklamy
Spolupráca pri príprave propagačných akcií, materiálov a predmetov
Práca s fotobankami a vyhľadávanie fotografií
Úprava a spracovanie fotografií

Požiadavky

Kreativita
Samostatnosť
Aspoň 2-ročné skúsenosti
Znalosť Adobe Suite / XD
Zodpovednosť a mať zmysel pre detail
Vysoká úroveň time-managementu

Ponúkame

Práca pre TOP slovenské a zahraničné spoločnosti
Účasť na špičkových domácich i medzinárodných konferenciách
Špecializované online a offline školenia
Zdokonaľovanie schopností pod dohľadom kvalifikovaných odborníkov
Profesijný rast a možnosť kariérneho postupu
Možnosť home-office
Práca v lukratívnych, novootvorených priestoroch
Firemný MacBook
Vynikajúca káva
Príspevok na obedy
Spoločné mimopracovné aktivity, teambuildingy, atď.

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top