Go back Späť
Marketéri

Account manager

RAZDVA

Mesto: Košice

Typ: Full-time

Plat: 800 — 1200 eur

Dátum pridania: 09.04.2019

Príbeh RAZDVA sa začal písať koncom roka 2017. Postupne sme formovali náš tím kreatívnych ľudí, s veľkým nadšením pre online marketing. Vďaka spoločnému cieľu sme rástli a dnes za nás hovoria referencie od menších, ale aj veľkých klientov.
S úsmevom, že robíme to, čo milujeme, pre vás denne pripravujeme rôzne online riešenia. Základom našich služieb sú web, marketing a identita. Pokračujeme tam, kde to iní vzdali a nezastavíme sa dovtedy, kým si spokojne nepotrasieme rukou.
Snažíme sa prinášať riešenia pre každého klienta bez rozdielu. Chceme sa stále posúvať, sledujeme nové trendy a záleží nám aj na našej planéte.

Náplň práce

Starať sa o našich aktuálnych a nových klientov.
Vytvárať briefy pre kreatívcov a riadiť pridelené projekty.
Vypracovávať cenové ponuky a kalkulácie.
Podieľať sa na vytváraní marketingových stratégií pre klientov.
Zadávať úlohy kreatívnemu a produkčnému oddeleniu.

Požiadavky

Aspoň 2-ročné skúsenosti v reklamnej agentúre alebo na marketingovom oddelení.
Prehľad vo svete digitálneho marketingu.
Znalosť digitálnych produktov a ich priblíženie aj menej skúseným klientom.
Zodpovednosť a mať zmysel pre detail.
Vysoká úroveň time-managementu.

Ponúkame

Práca pre TOP slovenské a zahraničné spoločnosti
Účasť na špičkových domácich i medzinárodných konferenciách
Špecializované online a offline školenia
Zdokonaľovanie schopností pod dohľadom kvalifikovaných odborníkov
Profesijný rast a možnosť kariérneho postupu
Možnosť home-office (po dohode)
Práca v lukratívnych, novootvorených priestoroch
Firemný MacBook
Vynikajúca káva
Príspevok na obedy
Spoločné mimopracovné aktivity, teambuildingy, atď.

Mám záujem

Mám záujem