Go back Späť
Non-Tech

Junior Správca kľúčových zákazníkov

Quality Unit

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 1100 — 1300 eur

Dátum pridania: 11.09.2019

Quality Unit, s.r.o. je stabilná softvérová firma od roku 2004. Tvoríme medzinárodne uznávané projekty: Post Affiliate Pro a LiveAgent. Používané sú firmami na celom svete vrátane BMW, Huawei, Yamaha, Forbes,... Na Slovensku má silnú pozíciu najmä v online a používajú ho firmy ako Profesia, O2, Martinus, Pelikan, Websupport, Sli.do a iné.

Náš produkt LiveAgent rastie 2-mi % týždenne a momentálne hľadáme niekoho, kto by nám pomohol rásť ešte rýchlejšie. Pomáhame spoločnostiam ako O2, Telekom, Huawei, Pelikán, Websupport a Martinus pri poskytovaní zákazníckych služieb ich 15+ miliónom zákazníkov.

Náplň práce

Aby sme si zachovali súčasný trend a zároveň poskytovali čoraz kvalitnejšie služby, potrebujeme práve Vaše zručnosti, ktoré nám k tomu dopomôžu. Budete zodpovední za maximalizáciu nášho predajného potenciálu, vypracovanie a exekúciu plánov a prinášanie kvalitných výstupov v podobe nových partnerstiev.

Tým, že sa stanete súčasťou nášho "sales teamu", bude Vašou hlavnou misiou pomáhať spoločnosti k dlhodobému, udržateľnému rastu a napomáhať získavať nové, dlhodobé partnerstvá.

Požiadavky

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti:
Anglicky jazyk - Pokročilý (C1)

Koho si predstavujeme pod ideálnym kandidátom / kandidátkou?

Ponúkame

Mám záujem

🕵️‍♂️ S touto ponukou sa zhodujú 4 ďalšie. Zobraziť všetky