Go back Späť
Developeri

Junior Java Programátor

Quality Unit

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 1600 — 3000 €

Dátum pridania: 07.10.2019

Quality Unit, s. r. o. je stabilná softvérová firma pôsobiaca na trhu od roku 2004. Tvoríme medzinárodne uznávané projekty: affiliate marketing software Post Affiliate Pro a LiveAgent, multi-kanálový help desk, ktoré sú používané firmami na celom svete vrátane BMW, Huawei, Yamaha, Forbes,... Na Slovensku majú produkty silnú pozíciu najmä v online a používajú ich firmy ako Profesia, O2, Martinus, Pelikan, Websupport, Sli.do a iné.

Náplň práce

Do nášho tímu hľadáme kolegov, ktorí sú zdatní v Java programovaní, navrhovaní a implementácií nových riešení. Budete pracovať na vývoji nových funkcií, zlepšovaní existujúcich a optimalizácií výkonu našich existujúcich produktov LiveAgent a Post Affiliate Pro. Používame technológie Mariadb, Redis, Elasticsearch, Asterisk, SaltStack, Scala, Akka, Kafka, AWS, Cassandra, DDD a neustále skúšame ďalšie za účelom pokroku a zlepšovania našich produktov.

Ad hoc požiadavky dokážete adekvátne riešiť v spolupráci s kolegami, pri ktorých využívate svoje algoritmické, analytické a logické myslenie.

Požiadavky

Znalosť nasledujúcich programovacích jazykov:

Osobnostné predpoklady:

Ponúkame

Mám záujem

📣 Digital RULEZZ 2019 - Najväčšia konferencia o digitálnom marketingu na Slovensku