pretlak

Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenníkMagazínNOVÉ

Go back Späť

Feedback

RemoteDizajnéri

Quality Unit

Mid UI/UX dizajnér pre SaaS spoločnosť

Mesto:  Remote

Typ: Full-time

Plat: 1000 — 1600 €

Dátum pridania: 06.04.2021

Náplň práce

Sme slovenská softvérová spoločnosť s viac ako 15-ročnou tradíciou a skúsenosťami v oblasti tvorby B2B aplikácií a softvéru. Máme globálnu pôsobnosť a vyvíjame dva úspešné SaaS produkty LiveAgent a Post Affiliate Pro. Náš softvér pomáha značkám ako Huawei, BMW, Forbes či Slido s ich zákazníckym servisom.

Naše produkty sa neustále vyvíjajú, pribúdajú nové funkcionality či zlepšenia, ktoré chceme čo najefektívnejšie odkomunikovať (potenciálnym) zákazníkom. Do tímu preto hľadáme nového kolegu / kolegyňu, ktorý by spolu so zvyškom marketingového tímu plne využil svoje doterajšie znalosti a pomohol našim produktom naďalej rásť.

Podstatnou náplňou Tvojej pracovnej pozície bude najmä:

  • grafický návrh web stránok a ich grafických elementov
  • príprava grafických návrhov pre naše softwarové aplikácie
  • príprava, tvorba reklamných kampaní (PPC bannery, bannery na sociálne siete, newsletter dizajn)
  • príprava iných grafických materiálov (reklamné predmety, jednoduché infografiky, atď.)

Ako čítaš, nudiť sa rozhodne nebudeš. :) Pracujeme vo Figme (ak pracuješ v Adobe XD alebo v Sketchi pomožeme ti sa zorientovať) a snažíme sa návzájom si pomáhať. Firma ti zaplatí všetky licencie na nástroje, ktoré budeš u nás používať. Vieme ti poskytnúť značný priestor na sebarealizáciu, implementovanie vlastných myšlienok do praxe, či hľadanie best practices, ktoré môžeš hneď vyskúšať na celosvetových produktoch.

V prípade, že sme Ťa zaujali, neváhaj nám poslať svoje existujúce portfólio a CV.

Požiadavky

  • ovládaš základné grafické nástroje (Figma, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator)
  • ovládanie Adobe After Effects veľkým plus
  • orientácia v nástrojoch Google Analytics a Google Optimize je tiež plus
  • základná znalosť HTML a CSS výhodou
  • kreativit, schopnosť generovať nápady a dotiahnuť ich
  • samostatnosť a proaktívny prístup
  • precíznosť, orientácia na detail
  • sleduješ trendy v grafickom dizajne a vieš sa nimi inšpirovať pri vlastnej tvorbe
  • máš skúsenosti s používaním tímových nástrojov či task management toolov
  • existujúce portfólio obsahujúce prvky webov alebo aplikácií
  • dobré komunikačné schopnosti (základ pre úspešnú prácu v tíme)
  • entuziazmus a chuť pracovať sú základnými prvkami našej spoločnosti

Ponúkame

  • firemné podujatia
  • firemný gear
  • mladý a príjemný kolektív
  • MultiSport karta plne hradená zamestnávateľom
  • možnosť priplatenia si sprievodnej karty pre partnera / partnerku...
  • príspevok na stravu plne hradený zamestnávateľom
  • zľavy vo vybraných obchodoch a prevádzkach vo Vivo! Center
  • parkovacie miesto zadarmo alebo box na odloženie bicykla
  • neobmedzená káva v office, aby sa ti lepšie pracovalo :)