Puro Creative

Animátor

FormaFull-time

Platod 1500 €

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané05.08.2020

We specialise in brand development, graphic design and animation.
Since our establishment in 2007, our approach to creativity and graphic design has always been a little bit different. Creative solutions are what we stake our reputation in.

Náplň práce

Do nášho kolektívu hľadáme posilu animátorského krídla tímu.
Sme kreatívne štúdio založené v roku 2007. Radi dávame veci do pohybu a od jesene nás čakajú nové projekty, najmä tvorba 2D animácie. Pracovať môžete na živnosť, potrebujeme však niekoho, kto môže sedieť s nami v office.
Práce, za ktorými stojíme, si môžete pozrieť na https://purocreative.com a ak máte pocit, že by ste mohli byť súčasťou našej budúcnosti, dajte nám o sebe vedieť.

Požiadavky

Adobe produkty: Animate, After Effects, Illustrator, Photoshop
Cinema 4D
Character animator (nie úplne nutne)
Angličtina na komunikačnej úrovni - sme kolegovia z rôznych krajín

Ponúkame

  • menší pohodový kolektív a dobrú atmosféru (naozaj)
  • dostatok práce
  • dostatok lega
  • potrebný hardware, software
  • spoločné raňajky/obedy/pivo/kino na dobrovoľnej báze a podľa chuti

Dobrú prácu si vážime a vieme sa vždy dohodnúť na:

  • homeoffice
  • dovolenke
  • prítomnosti detí a zvierat
  • bonusoch

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top