Puro Creative

Grafický dizajnér/ka

FormaFull-time

Platod 1000 €

ÚroveňJunior ⭐️

Pridané23.05.2020

We specialise in brand development, graphic design and animation.
Since our establishment in 2007, our approach to creativity and graphic design has always been a little bit different. Creative solutions are what we stake our reputation in.

Náplň práce

Ahoj,
do partie hľadáme šikovného grafika alebo grafičku.

Sme kreatívne štúdio založené v roku 2007. Máme toho za sebou už veľa, no ešte viac pred sebou. Špecializujeme sa na grafický dizajn, tvorbu vizuálneho obsahu, pomáhame s brandingom a dávame veci do pohybu. Práce, za ktorými stojíme, si môžeš pozrieť na https://purocreative.com a ak máš pociť, že by si mohol/mohla byť byť súčasťou našej budúcnosti, daj nám o sebe vedieť.

Požiadavky

  • stredoškolské vzdelanie
  • angličtina minimálne na pokročilej úrovni - zíde sa Ti na poradách
  • Adobe Photoshop - pokročilý
  • Adobe Illustrator - pokročilý
  • Adobe InDesign – pokročilý
  • znalosť Adobe Animate alebo After Effects je významné plus

Najdôležitejšie je portfólio, posielajte vo formáte PDF alebo ako link.

Ponúkame

Menší pohodový kolektív a dobrú atmosféru (naozaj)
Rôznorodé projekty, ale aj priestor pre Tvoje vlastné
Lego na pracovisku
Firemné kino/pivo/raňajky podľa chuti a nálady

Dobrú prácu si vážime a vieme sa vždy dohodnúť na

  • homeoffice
  • dovolenke
  • prítomnosti detí a zvierat
  • bonusoch