Go back Späť
Marketéri

Social media specialist

ptagroup

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 800 — 1200 eur

Dátum pridania: 01.03.2019

V PTA Group milujeme výkonnostný marketing a robíme iba reklamu, ktorá má zmysel. Sme certifikovaným Google Partnerom a členom Internet Marketing Association.
Špecializujeme sa na "data driven marketing" s vysokým akcentom na návratnosť investície - a teda sa pri práci držíme filozofie, že všetky naše aktivity musia byť dokonale merateľné a efektívne. Našim cieľom je pomáhať klientom rásť - ako na lokálnom trhu, tak aj v zahraničí.

Náplň práce

Cítiš sa na sociálnych sieťach ako ryba vo vode? Máš za sebou už nejaké skúsenosti so social?

Do tímu hľadáme nadšeného social media špecialistu/stku, ktorý/á má v malíčku všetky social trendy a pomôže našim klientom rásť.

kreatívna tvorba content plánov pre sociálne siete našich klientov
starostlivosť o sociálne siete klientov
plánovanie, navrhovanie a implementáciu zmien do kampaní
tvorba článkov na firemný blog
tvorba emailingových kampaní
práca s dátami, optimalizácia a pravidelný reporting

Požiadavky

Čo od teba očakávame:

v prvom rade, že si normálny človek 😊
kreativita a nadšenie pre sféru online marketingu
proaktivita a schopnosť riešiť problémy
zodpovednosť a samostatnosť
samovzdelávanie, hlad po nových trendoch a informáciách
anglický jazyk – pokročilý
skúsenosti so sociálnymi sieťami

Ponúkame

Práca na rôznorodých projektoch - nehrozí ti stereotyp:)
potrebnú voľnosť a možnosť sebarealizácie
Príjemná otvorená atmosféra v celej firme, férovosť v jednaní.
školenia, teambuildingy, spoločné raňajky a iné eventy
podieľanie sa na raste agentúry
možnosť kariérneho rastu

Mám záujem

Mám záujem

ptagroup má aktuálne 4 pracovné ponuky