Kontakt

ptagroup

Performance špecialista

FormaFull-time

Platod 2000 €

TypFaktúra

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Aktualizované15.03.2024

V ptagroup milujeme výkonnostný marketing a robíme iba reklamu, ktorá má zmysel. Sme certifikovaným Google Partnerom, Mergado a BiddingFox partnerom.
Špecializujeme sa na "data driven marketing" s vysokým akcentom na návratnosť investície - a teda sa pri práci držíme filozofie, že všetky naše aktivity musia byť dokonale merateľné a efektívne. Našim cieľom je byť našim klientom stabilným partnerom v digitálnom prostredí.

Náplň práce

Hľadáme si kolegu na pozíciu Performance špecialistu. Čo budeš u nás robiť?

  • Spravovať PPC kampane zaujímavých klientov (Slovenských aj zahraničných)
  • Spravovať inzerciu na cenových porovnávačoch
  • Testovať a vylaďovať nové nástroje (interné aj externé)
  • Rozvíjať sa v rôznych sférach online marketingu
  • Analyzovať výsledky, tvoriť reporty a konzultovať s klientmi
  • Podieľať sa na stratégii a firemnom know-how
  • Rásť spolu s agentúrou

Požiadavky

  • Hľadáme si parťáka/čku, pre ktorého je PPC reklama vášeň a chce sa nonstop zlepšovať.
  • Očakávame od teba, že ovládaš minimálne Google Ads, Google Analytics a mal by si mať už niečo za sebou.
  • Očakávame od teba, že si zodpovedný/á.
  • Veľmi dôležité je pre nás aby si nad vecami rozmýšľal/a koncepčne, aby veci dávali zmysel.
  • Boli by sme radi ak by si mal/a skúsenosti s mergadom a tiež Google Data Studiom.
  • Ale hlavne, ak máš zdravý rozum a si normálny človek, budeš sa mať u nás dobre :)

Ponúkame

  • Interný online vzdelávací program
  • Skvelý mladý kolektív, kde sa nudiť nebudeš
  • Krásne nové priestory kúsok od centra mesta (s oddychovou zónou - xbox, stolný futbálek a podobne)
  • Pravidelné spoločné raňajky a legendárne teambuildingy
  • Flexibilný pracovný čas a homeoffice
  • V prípade záujmu multisport karta
  • Firemná knižnica, minibar, candybar
  • Príležitosť robiť na super projektoch a rásť spolu s nami

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top