Go back Späť
Marketéri

Platnosť tejto ponuky skončila

Performance specialist

ptagroup

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 1000 — 1500 eur

Dátum pridania: 15.03.2019

Keďže sa nám začínajú kopiť nové zaujímavé projekty, potrebujeme do tímu ďalších šikovných ľudí, ktorých baví žmýkať z kampaní maximum:) V PTA Group milujeme výkonnostný marketing a robíme iba reklamu, ktorá má zmysel. Sme certifikovaným Google Partnerom a členom Internet Marketing Association. Špecializujeme sa na "data driven marketing" s vysokým akcentom na návratnosť investície - a teda sa pri práci držíme filozofie, že všetky naše aktivity musia byť dokonale merateľné a efektívne. Našim cieľom je pomáhať klientom rásť - ako na lokálnom trhu, tak aj v zahraničí.

Náplň práce

Rád/rada vidíš konkrétne výsledky svojej práce a baví ťa z kampaní žmýkať maximum? Potom si náš človek! Činnosti, ktoré ťa čakajú:Spolupodieľanie sa na tvorbe výkonnostnej stratégie klientovSpráva výkonnostných kanálov po celkom svete (Google Ads, Sklik, Porovnávače cien, a iné..)Optimalizácia, reporting a veľa dátVzdelávanie, testovanie noviniek, riešenie nevyriešiteľných úloh a pod. :)

Požiadavky

Aktuálne na túto pozíciu hľadáme juniornejších aj seniornejších ľudí - ak sa vidíš v danej pozícii určite sa ozvi a detaily doladíme.Čo od teba očakávame:v prvom rade, že si normálny človeknadšenie pre výkonnostný marketing a dátaproaktivitu a schopnosť riešiť problémyzodpovednosť a samostatnosťsamovzdelávanie, hlad po nových trendoch a informáciáchanglický jazyk – pokročilýskúsenosti s výkonnostnými kampaňami

Ponúkame

Práca na rôznorodých projektoch - nehrozí ti stereotyp:)potrebná voľnosť a možnosť sebarealizáciepríjemná otvorená atmosféra v celej firme, férovosť v jednaní.školenia, teambuildingy, spoločné raňajky a iné eventypodieľanie sa na raste agentúry a možnosť kariérneho rastu