PS:Digital

PPC Špecialista

FormaFull-time

Platod 1400 €

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané23.09.2020

Staň sa súčasťou PS:Digital! :)

Dlhodobo patríme medzi najúspešnejšie digitálne agentúry na Slovensku. Špecializujeme sa na vychytávky v digitále, tvorbu a správu online kampaní, vymýšľanie funkčných a kreatívnych riešení pre našich klientov, ako napr. Nivy, Slovak Lines, Sedita, UPC, Xiaomi a mnoho ďalších.

Pripravujeme stratégiu kampaní, content na sociálne siete, vyznáme sa v aktuálnych mediálnych formátoch, aj v seo. Ponúkame kreatívne riešenia od ideamakingu, copywritingu po art direction, vrátane spolupráce s produkciami. Neustále sa vzdelávame a naše skúsenosti posúvame aj ďalej na workshopoch a školeniach.

Náplň práce

Čo budeš u nás robiť:
• samostatne plánovať, nastavovať, optimalizovať a reportovať performance
kampane,
• podieľať sa na celkovej digitálnej stratégii klienta, navrhovať digitálne marketingové
stratégie,
• komunikovať s klientom, ale aj s accountom,
• pripravovať prezentácie pre klientov,
• analyzovať výsledky kampaní, pripravovať odporúčania pre ďalšiu komunikáciu.

Požiadavky

Čo požadujeme:
• prax v príprave stratégií a exekúcie malých aj veľkých kampaní (aspoň 1
rok),
• znalosť Google Ads, Facebook Ads, Google Analytics, Google Tag Manager.
• chuť učiť sa a samostatne rozvíjať v oblasti performance marketingu a celkovo digitálnom marketingu,
• dobré komunikačné a prezentačné schopnosti,
• spoľahlivosť so zmyslom pre detail,
• deadline nie je tvoj nepriateľ.

Ponúkame

Čo ponúkame:
• príjemná atmosféra, občas okolo teba prebehne aj psík,
• dovolenka, home office či flexibilný pracovný čas,
• účasť na konferenciách a školeniach, tréningoch a workshopoch,
• pravidelné agentúrne raňajky a teambuilding aktivity,
• naozajstný work life balance, a teda žiadne "ponocovanie" alebo víkendy v práci
• on top systém odmeňovania na mesačnej a ročnej báze
• vianočné odmeny
• aby si nám veril/a, môžeš sa presvedčiť na našom Instagrame
(Instagram.com/psdigital) alebo Facebooku (fb.com/psdigital.sk/).

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top