PS:Digital

Copywriter

FormaFull-time

Platod 1500 €

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané04.03.2021

Staň sa súčasťou PS:Digital! :)

Dlhodobo patríme medzi najúspešnejšie digitálne agentúry na Slovensku. Špecializujeme sa na vychytávky v digitále, tvorbu a správu online kampaní, vymýšľanie funkčných a kreatívnych riešení pre našich klientov, ako napr. Nivy, Slovak Lines, Sedita, UPC, Xiaomi a mnoho ďalších.

Pripravujeme stratégiu kampaní, content na sociálne siete, vyznáme sa v aktuálnych mediálnych formátoch, aj v seo. Ponúkame kreatívne riešenia od ideamakingu, copywritingu po art direction, vrátane spolupráce s produkciami. Neustále sa vzdelávame a naše skúsenosti posúvame aj ďalej na workshopoch a školeniach.

Náplň práce

Ideamaking, a teda prinášanie kreatívnych ideí pre kampane/projekty
Tvorba reklamných textov pre malé, stredné aj naozaj veľké značky aj neziskové organizácie.
Tvorba textov na weby, sociálne siete a kde bude treba
Prezentovanie tvojich kreatívnych počinov pred klientom

Požiadavky

Už si čo to napísal/-a aj povymýšľal/-a
Máš už inú agentúrnu alebo aj freelance skúsenosť v tejto oblasti
Nebojíš sa akéhokoľvek zadania
Písmenka sú tvoji najlepší kamaráti
Deadline nie je tvoj nepriateľ

Ponúkame

• príjemná atmosféra, občas okolo teba prebehne aj psík (ak sme v office)
• dovolenka, home office či flexibilný pracovný čas
• účasť na konferenciách a školeniach, tréningoch a workshopoch
• pravidelné agentúrne raňajky a teambuilding aktivity
• on top systém odmeňovania na mesačnej a polročnej báze
• vianočné odmeny
• aby si nám veril/-a, môžeš sa presvedčiť na našom Instagrame
(Instagram.com/psdigital) alebo Facebooku (fb.com/psdigital.sk/),

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top