Go back Späť
Marketéri

Senior PPC špecialista/špecialistka

PS:Digital

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 1100 — 1400 eur

Dátum pridania: 28.02.2019

Sme fullservisová digitálna marketingová agentúra.

Našim klientom prinášame kreatívne a efektívne riešenia, ktoré im pomáhajú dosahovať obchodné a komunikačné ciele. Svoju kompetenciu staviame na neustálom sledovaní noviniek, ktoré digitálny marketing prináša a ich aplikovaní do praxe. Sme nadšení kreatívci so zmyslom pre efektívne riešenia, ktoré prinášajú našim partnerom výsledky.

Náplň práce

• samostatne plánovať, nastavovať, optimalizovať a reportovať performance kampane,
• podieľať sa na celkovej digitálnej stratégii klienta, navrhovať digitálne, marketingové stratégie,
• komunikovať s klientom, ale aj s kolegami v agentúre,
• pripravovať prezentácie pre klientov,
• analyzovať výsledky kampaní, pripravovať odporúčania pre ďalšiu komunikáciu.

Požiadavky

• prax so stratégiou a exekúciou malých aj veľkých performance kampaní (aspoň 1 rok),
• znalosť Google Ads, Google AdWords Editor, Facebook Ads, Google Analytics ...,
• chceš sa samostatne rozvíjať v oblasti performance marketingu a celkovo digitálnom marketingu,
• máš dobré komunikačné a prezentačné schopnosti,
• si spoľahlivý/á so zmyslom pre detail,
• deadline nie je tvoj nepriateľ.

Ponúkame

• príjemná atmosféra, občas ti pod nohami prebehne psík,
• dovolenka, home office, či flexibilný pracovný čas,
• účasť na konferenciách a školeniach, tréningoch a workshopoch,
• pravidelné agentúrne raňajky a teambuilding aktivity,
• aby si nám veril/a, môžeš sa presvedčiť na našom Instagrame (instagram.com/psdigital) alebo Facebooku (fb.com/psdigital.sk/),
• plat od 1 100 €, záleží aké skúsenosti máš hneď pri príchode.

Mám záujem

Mám záujem