Go back Späť
Dizajnéri

Platnosť tejto ponuky skončila

Senior Art Director

PS:Digital

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 1999 — 2001 eur

Dátum pridania: 17.06.2019

Náplň práce

• samostatne navrhovať vizualitu kampaní, primárne v online prostredí sociálnych sietí,
• zúčastňovať sa brainstormingov a podieľať sa na navrhovaní kampaní,
• prezentovať svoje nápady a grafické návrhy interne, aj u klienta,
• vzdelávať sa v digitálnom marketingu a chodiť na dizajnérske workshopy a konferencie,
• viesť svoj tím dizajnérov a pracovať na spoločnom rozvoji skills.

Požiadavky

• skills a kvalitné portfólio, práca s videom a animáciou je výhoda,
• dobré komunikačné a prezentačné schopnosti,
• spoľahlivosť a zmysel pre detail,
• dodržiavanie deadlineov.

Ponúkame

• príjemnú atmosféru, občas okolo teba prebehne aj psík,
• dovolenku, home office či flexibilný pracovný čas,
• účasť na konferenciách a školeniach, tréningoch a workshopoch,
• pravidelné agentúrne teambuilding aktivity,
• odrodovú kávu, smoothies a raňajky od našej Mišky,
• aby si nám veril/a, môžeš sa presvedčiť na našom Instagrame (instagram.com/psdigital) alebo Facebooku (fb.com/psdigital.sk),
• plat 2 000 € + závisí od seniority a skúseností.