Go back Späť
Dizajnéri

Senior Art Director

PS:Digital

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: od 2000 €

Dátum pridania: 07.11.2019

Poď do našej pARTie
Naše art oddelenie: Sim, Bruno, Paťo a Ďuri sa už na teba tešia.

Náplň práce

• navrhuj vizualitu kampaní, primárne pre online kampane a sociálne siete
• ukáž svoju fantáziu na brainstormingoch a podieľaj sa na navrhovaní kampaní
• prezentuj svoje nápady a grafické návrhy interne, aj u klienta
• vzdelávaj sa v digitálnom marketingu a na dizajnérskych workshopoch a • konferenciách
• veď svoj tím dizajnérov a rozvíjajte spolu vaše art skills
• raz za čas hoď psom loptičku

Požiadavky

• skills a kvalitné portfólio, práca s videom a animáciou je výhoda
• dobré komunikačné a prezentačné schopnosti
• spoľahlivosť a zmysel pre detail
• dodržiavanie deadlineov
• zdravotná nezávadnosť voči psej srsti :)

Ponúkame

• príjemná atmosféra, občas okolo teba prebehne aj psík
• super partia, ktorá sa stretáva aj mimo práce
• dovolenky, home office či flexibilný pracovný čas
• domáce aj svetové konferencie ako odmena
• školenia, tréningy a workshopy každý týždeň
• pravidelné agentúrne teambuilding aktivity
• odrodová káva, smoothies a raňajky od našej Mišky
• možnosť pracovať s najnovšími AI technológiami: VR a pod.
• plat 2 000 € + závisí od seniority a skúseností
PS: Spravíme ti aj vlastný AR filter, ak chceš

Nekecáme. Presvedčiť sa môžeš na našom Instagrame (instagram.com/psdigital) alebo Facebooku (fb.com/psdigital.sk)

Mám záujem

📣 Digital RULEZZ 2019 - Najväčšia konferencia o digitálnom marketingu na Slovensku