Go back Späť
Dizajnéri

Junior Graphic Designer

prowix.sk

Mesto: Prešov

Typ: Remote

Plat: 550 — 2000 eur

Dátum pridania: 15.02.2019

Sme pomerne mladá skupina kreatívcov pôsobiaca v oblasti reklamy a propagačnej grafiky. Naším cieľom je ponúknuť klientom jedinečný a efektívny spôsob propagácie v oblasti marketingu. Vytvárame reklamné riešenia, ktoré pomáhajú našim klientom napredovať a zviditeľniť sa. Poskytujeme služby od samotného začiatku (návrhu) až do konca (doručenia tlačovín, reklamných predmetov či aplikácie na webe). Ak sa chceš s sami podieľať na realizácii projektov, čítaj ďalej.

Náplň práce

Do nášho tímu hľadáme šikovného a talentovaného grafika na tvorbu rôznych reklamných materiálov (vizitky, letáky a pod.). Tvojou úlohou bude spracovanie a predpríprava dát do tlače (DTP). Ak sa skôr špecializuješ na tvorbu web dizajnu, firemnej identity, alebo iných digitálnych médii, neváhaj nám napísať.

Požiadavky

• živnosť
• zodpovednosť,
• flexibilita,
• aktívna komunikácia,
• samostatnosť a schopnosť prevziať zodpovednosť za zverené projekty,
• nutnosť doťahovať veci do konca,
• ponúkať nové riešenia v oblasti grafickej tvorby,
• grafické a estetické cítenie, zmysel pre detail,

Ponúkame

• dlhodobú spoluprácu,
• práca z pohodlia domova - homeoffice,
• flexibilný pracovný čas.

Mám záujem

Mám záujem