PROTOS PRODUCTIONS

Social media manager

MestoBratislava

FormaFreelance

Platod 500 €

TypFaktúra

ÚroveňJunior ⭐️

Pridané24.01.2022

Náplň práce

  • Plánovanie + príprava obsahu kampaní na sociálnych sieťach iba pre našu spoločnosť
  • Nasadzovanie pripraveného obsahu na FB, IG, WEB stránku
  • Boostovanie príspevkov
  • Hľadanie vhodnej komunikácie kampaní

Požiadavky

  • Kreatívna duša s citom pre vtipné a trefné copy texty
  • Skúsenosti so sponzorovaním príspevkov
  • Baví ťa fotiť / točiť mini videá a tak vytvárať vlastný content
  • Vieš prísť do nášho officu 1x do týždňa
  • V prípade potreby sa účastniť na nakrúcaniach
  • vstupné vypracovanie zadania

Ponúkame

  • Malý zaočkovaný kolektív
  • Účasť na zaujimavých projektoch
  • Výhľad na rieku Dunaj
  • Flexibilná pracovná doba
  • Vzdelávanie
  • Možnosť kariérneho rastu
  • Prístup do bohatého audio, video a foto archívu
  • Možnosť zapojenia sa do produkcií