Promiseo s.r.o.

Social media specialist

MestoKošice

FormaFull-time

Plat1200 — 2100 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané09.07.2022

Najväčšia a najkreatívnejšia marketingová agentúra na východ od Bratislavy! Ponúkame komplexné riešenia v oblasti online marketingu, IT a videa.

Náplň práce

  • Aktuálne trendy v malíčku – Máš špeciálne schopnosti, ktoré z teba robia social hrdinu? Pridaj sa do nášho tímu marketmanov a predveď svoju online silu. Refreshni svoju kariéru social špecialistu u nás a buď mozgom našich kampaní.
  • Starostlivosť – Pod palcom budeš mať klientov a ich reklamné životy. Ak vieš, čo práve najlepšie funguje na Facebooku, pridávaš denne nové stories a zvládaš community management, si náš favorit.
  • Čísla a tabuľky – Reporty a analýzy, porovnania a testingy, vývoj a percentá. Si v tom doma? Ako špecialista sa budeš starať o to, aby nápady a návrhy fungovali ako majú a mali relevantné dáta.

Požiadavky

  • Prehľad o nových trendoch.
  • Skúsenosti so sociálnymi sieťami.
  • Práca s dátami a tabuľkami.
  • Podmienkou je minimálne 3-ročná prax

Ponúkame

  • Vzdelanie je pre nás dôležité a preto posielame ľudí na domáce aj zahraničné konferencie.
  • U nás dostaneš príležitosť pracovať na podnetných a zaujímavých projektoch. Poskytneme ti priestor na sebarealizáciu a uplatnenie vlastných nápadov, ktoré ti pomôžeme pretaviť do praxe. Nebojíme sa ani tvojej iniciatívy a konštruktívnych nápadov.
  • Ak môžeme niečo stopercentne potvrdiť, tak je to to, že u nás nezažiješ rutinu a vďaka našim oddeleniam môžeš zažiť deň kreatívca, ale aj dátového človeka.
  • Ľudia sú u nás spokojní, a preto je fluktuácia úplne minimálna. Naopak – stále sa rozrastáme a otvárame nové pracovné miesta.
  • Tvoríme skvelú partiu kolegov s každým oddelením.
  • Ponúkame flexibilný pracovný čas.
  • U nás sa vždy nájde čas aj na relax, preto si môžeme kedykoľvek zahrať stolný futbal či Xbox a súčasťou sú aj pravidelné teambuildingy.
  • Ak ťa desí korporát, u nás sa ti bude páčiť – v našich útulných priestoroch v centre mesta panuje otvorenosť, úprimnosť a zmysel pre humor.
  • S novou prácou získaš aj balíček školení a know-how, ktoré ťa pretlačia do TOP tried v reklamnej sfére. Ponúkame ti kariéru v tíme certifikovaných špecialistov. Práca u nás nie je nikdy jednotvárna, každý deň sa objavujú nové výzvy a príležitosti, s ktorými sa nebojíme popasovať.

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top