pretlak

Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenníkMagazín

Go back Späť

Feedback

Topovaná

Marketéri

PROMISEO

Mid PPC špecialista

Mesto: Košice

Typ: Full-time

Plat: 1200 — 2100 €

Dátum pridania: 18.06.2021

Najväčšia a najkreatívnejšia marketingová agentúra na východ od Bratislavy! Ponúkame komplexné riešenia v oblasti online marketingu, IT a videa. Už piaty rok po sebe sme sa stali Premier Google Partnerom.

Náplň práce

Kliky sú základ
Máš skvelú mušku a tvoja optimalizácia nikdy neminie svoj cieľ. Vieš, že tvojou najsilnejšou zbraňou sú dáta a dokážeš z nich vyžmýkať maximum.

S PPC systémami si rozumieš bez slov
Už 2 až 3 roky rozprávaš jazykom Google Ads a Analytics, ide ti to s Sklik, no nezľakneš sa ani aktívnej práce s feedmi. A ak dokážeš pracovať s cenovými porovnávačmi, potom máš presne to, čo hľadáme.

Hlava, ktorej to páli
Myslí ti to analyticky, máš prehlad vo svete marketingu a rozhoduješ sa na základe dát. Chytáš sa možnosti naučiť sa niečo nové a komunikácia so zákazníkmi ti nie je cudzia.

Požiadavky

  • Google Ads
  • Google Analytics
  • Feedy (Google merchant center, Mergado)
  • Cenové porovnávače (Heureka, Glami, Favi…)
  • Základy JavaScriptu (príjemný bonus :)

Ponúkame

Vieš, že skúsenosti sú iba polovicou úspechu. K skvelej práci potrebuješ kolegov, s ktorými si na jednej vlne a zadania, ktoré ťa posunú vpred. K tomu si pripočítaj flexibilný pracovný čas, ktorý si zariadiš podľa vlastných potrieb a možnosť pracovať na živnosť alebo na TPP – a si náš/naša! Pridaj sa k nám a pracuj pre Google Partnera a člena Košice IT Valley. Prines našim klientom úspechy, o ktorých vždy snívali a prichádzaj každé ráno do práce s očakávaním, čo ti prinesie nový deň. Tešíme sa na teba.