PROMISEO

Ideamaker

MestoKošice

FormaFull-time

Plat1700 — 2300 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané08.11.2021

Najväčšia a najkreatívnejšia marketingová agentúra na východ od Bratislavy! Ponúkame komplexné riešenia v oblasti online marketingu, IT a videa.

Náplň práce

  • Ideálny – Nápaditý, plný odvahy a chuti vymýšľať a vymýšľať a vymýšľať… Sedí to na teba? Mal by si byť kreatívnou zásobárňou, ktorú baví tvoriť mega kampane pre klientov veľkých i malých.
  • Odvážny – Nebáť sa a tvoriť. Skúšať, navrhovať a vždy prísť s niečím novým, čo rozprúdi reklamné vody u nás či v zahraničí. Mal by si byť hybným motorom všetkého, čo sa u nás bude tvoriť a vymýšľať.
  • Vždy pripravený – Večerné vymýšľačky a kolotoč tendrov, ktorý ťa občas pripúta k officu. Ak si pripravený na každodenné výzvy marketingového sveta, poď k nám.

Požiadavky

  • Komunikatívnosť
  • Samostatnosť
  • Kreativita
  • Nápaditosť
  • Minimálne ročné skúsenosti v agentúre

Ponúkame

  • Priestor pre sebarealizáciu a uplatnenie vlastných nápadov, iniciatíva a konštruktívne nápady u nás nachádzajú svoje vyjadrenie aj v praxi. Nehráme to na image a ten korporátny už vôbec nie. Buď taký, aký si. Už na pohovore zistíš, akú máme príjemnú, takmer až domácu atmosféru.

  • Pracovnú dobu považujeme za prežitok, preto u nás každý vie, kedy je potrebné byť v práci a spraviť, čo sa očakáva, kedy treba zamakať a kedy sa dá relaxovať. Budeš na pozícii ideamaker hviezdiť? Je to len na tebe.

  • Chceš robiť na živnosť, či na TPP? Celé je to o dôvere a dohode. Žiaden problém.

  • Ponúkame ti prácu v tíme certifikovaných špecialistov, nové výzvy a nové príležitosti. Sme Google Partner a člen Košice IT Valley a tieto partnerstvá nám okrem iného ponúkajú aj mnoho vzdelávacích možností a školení, ktoré členovia nášho tímu radi navštevujú. Pridaj sa k nám a začni rozvíjať svoj potenciál!