PROMISEO

Grafický a UX dizajnér

MestoKošice

FormaFull-time

Plat900 — 2000 €

Úroveň

Pridané24.09.2020

Najväčšia a najkreatívnejšia marketingová agentúra na východ od Bratislavy! Ponúkame komplexné riešenia v oblasti online marketingu, IT a videa.

Náplň práce

Príprava grafických podkladov na sociálne siete, online bannery a web stránky, tvorba firemnej identity (logo, vizitky,…).

Grafické spracovanie návrhov inzercie, katalógov, letákov, billboardov, výrobkov.

Tvorba grafických návrhov od skíc až po výsledné vizuály a ich štylizovanie podľa zadania.

Spracovanie požiadaviek klienta do top výstupov.

Komunikácia a spolupráca s klientmi a kolegami.

Požiadavky

Zodpovednosť

Kreativita

Samostatnosť

Znalosť grafických programov z Adobe balíčka, najmä Adobe Illustrator, Photoshop a XD

Zmysel pre detail

Time-managment skills

Ponúkame

U nás budeš pracovať na rôznorodých a zaujímavých projektoch. Priestor pre sebarealizáciu a uplatnenie vlastných nápadov, iniciatíva a konštruktívne nápady u nás nachádzajú svoje vyjadrenie v praxi. Nehráme to na image a ten korporátny už vôbec nie. Buď taký, aký si. Už na pohovore zistíš akú máme príjemnú, takmer až domácu atmosféru.

Pracovnú dobu považujeme za prežitok, u nás každý vie, kedy je potrebné byť v práci a spraviť čo sa očakáva, kedy treba zamakať a kedy sa dá relaxovať. A my zase vieme, že človek nemôže robiť bez prestávky dva dni v kuse. Máš obdobie, kedy sa potrebuješ sústrediť, nemať nikoho kto ti do toho kecá? Robiť môžeš aj po večeroch, zatiaľ čo cez deň si užívaš hory či pláž. Celé je to o dôvere a dohode.

Ponúkame prácu v tíme certifikovaných špecialistov. Práca u nás nie je nikdy jednotvárna, každý deň sa objavujú nové výzvy a príležitosti. Sme Google Partner a člen Košice IT Valley, tieto partnerstvá nám okrem iného ponúkajú aj mnoho vzdelávacích možností, školení, ktoré členovia nášho tímu radi navštevujú. Pridaj sa k nám, začni rozvíjať svoj potenciál!

Chceš robiť na živnosť, či na TPP? Žiaden problém.

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top