pretlak

Pracovné ponukyFreelanceriFirmyNOVÉCenník

Go back Späť
Marketéri

PRime time

Senior PR Consultant

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 1500 — 2000 €

Dátum pridania: 04.12.2020

Náplň práce

Do našej PR agentúry hľadáme skúseného človeka, ideálne v PR oblasti, ktorý má rád svojich klientov a vie sa o nich postarať. Ideálny kandidát má komunikačné a organizačné schopnosti na vysokej úrovni, je samostatný a precízny. Náročný klient pre neho neznamená neprekonateľnú komplikáciu, ale výzvu a možnosť naučiť sa niečo nové.

Náplň práce:
• Starostlivosť o zverených klientov
• Media relations
• Plánovanie PR aktivít pre klientov, ich prezentácia a realizácia
• Návrh a implementácia PR stratégií
• Spolupráca na príprave budgetu
• Monitoring a analýza trhu, media monitoring
• Zabezpečenie realizácie PR aktivít, ich vyhodnocovanie
• Zodpovednosť za dodržiavanie PR plánu, budgetu, organizačné zabezpečenie eventov

Požiadavky

Počet rokov praxe: 3
Preferujeme uchádzačov so skúsenosťami z PR agentúry, prípadne z reklamnej agentúry.

Požadované vlastnosti:
• Organizačné schopnosti, pokročilý time management
• Samostatnosť, spoľahlivosť a dochvíľnosť
• Zodpovednosť a precíznosť
• Komunikatívnosť, asertivita a empatia
• Profesionalita, vysoké pracovné nasadenie

Požadované znalosti:
• Výborná gramatika a štylistika
• Skúsenosť s prácou v online prostredí (sociálne siete)
• Vodičský preukaz
• Microsoft Excel – pokročilý
• Microsoft Word – pokročilý
• Microsoft Power Point – pokročilý

Ponúkame

• Priateľské pracovné prostredie
• Flexibilná pracovná doba, home office
• Vzdelávanie v online marketingu, PR a reklame