Go back Späť
Marketéri

Account Manager

Pricewise

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 1300 eur

Dátum pridania: 07.01.2019

Pricewise je malá spoločnosť pracujúca pre veľkých hráčov na slovenskom a zahraničnom trhu s portfóliom služieb zameraným na vernostné programy, pricing a direct marketing, všetky podložené sofistikovanou analytikou zákazníckych dát.
Medzi klientov Pricewise patria firmy ako Medusa Group, Tatry Mountain Resorts, Nay Elektrodom, Electro World, Curaprox a ďalší.

Náplň práce

- komunikácia s klientmi, grafikmi, interným tímom a dodávateľmi
- zabezpečovanie plynulého chodu a koordinácia projektov direct marketingových kampaní
- práca v tíme pri strategickom plánovaní kampaní
- dohliadanie na poriadok v projektoch
- manažovanie interného tímu aj klienta

Požiadavky

- 1-3 roky skúseností na podobnej pozícii (reklamná, PR agentúra atď.)
- profesionálne vystupovanie, komunikatívnosť a znalosť „etikety“ v komunikácii
- organizačné schopnosti a time manažment
- silný zmysel pre detail
- potenciál zorientovať sa v rôznych produktoch a segmentoch trhu
- analytické chápanie súvislostí
- schopnosť vcítiť sa do klienta a odhadnúť jeho potreby
- bezchybná znalosť slovenskej gramatiky
- znalosť anglického jazyka, čeština výhodou

Ponúkame

- práca v tíme skúsených ľudí – všetci v Pricewise patria k špičke vo svojom obore s dlhoročnými skúsenosťami a praxou, či už na Slovensku alebo v zahraničí, čo zároveň platí aj o našich klientoch
- zaujímavé spektrum klientov s rôznorodým záberom podnikania a špecifickými biznis potrebami
- neformálne prostredie a skvelý kolektív ľudí okolo seba
- malá spoločnosť pracujúca pre veľkých hráčov na slovenskom trhu, ale aj v zahraničí

Mám záujem

Mám záujem