Pricewise

Project Manager

FormaFull-time

Platod 1500 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané07.09.2021

Náplň práce

Rozrastáme sa a náš projekťák Martin potrebuje posilu, ktorá dohliadne na naše ďalšie projekty, spokojnosť klientov a zapadne do Pricewise partie.
Čaká ťa u nás práca na super zaujímavých projektoch pre prominentné zahraničné brandy ako BREWDOG, VIRGIN MEGASTORE, YVES ROCHER, YANKEE CANDLE, ERNEST JONES, H.SAMUEL. Tešiť sa môžeš aj na skvelé lokálne značky ako CURAPROX, ŠKODA, MALL, NAY a iné.

V ideálnom svete hľadáme človeka, ktorý bude 70% svojej práce manažovať projekty, držať dohľad nad plnením termínov a ladiť očakávania - ako klientove, tak aj naše interné.
Zvyšných 30% bude vytvárať jednoduché analýzy a interne “challengovať” projektové výstupy po obsahovej stránke. Preto je pre nás dôležité, aby si mal/a za sebou základy matematiky, štatistiky a rozumel/a IT a/alebo dátovému svetu.

KOHO FAKT NEHĽADÁME: 🤔
⇾ Niekoho, kto si “tech” projektový manažment zamieňa s organizáciou eventu, párty či rodinnej oslavy.
⇾ Koho baví “len komunikovať a organizovať”.
⇾ Niekoho, kto nedomýšľa veci do konca, nevadí mu, že nerozumie výstupom a nerád pracuje s dátami.
⇾ Pána/pani “nedá sa” a “nemáme”.

A TAK TEDA KOHO HĽADÁME? 🤗
⇾ Technického doťahovača/čku- oblasť dátovej analytiky mu/jej nie je cudzia. Na základe vstupov je schopný/á vytvoriť obsahovo kvalitné výstupy pre klienta. Do detailu rozumie, čo klientovi prezentuje.
⇾ Schopného koordinátora/ku, ktorý si vie pevne uchopiť a zorganizovať projekt a nič mu/jej neujde.
⇾ Puntičkára/čku, ktorý má všetko na projektoch pod kontrolou - vie odpovedať aj o polnoci na otázku deadlinov, časového plánu, nákladov na projekt a pridelené zdroje.
⇾ Milovníka/čku projektových toolov, ktoré má neustále up to date.
⇾ Vyhodnocovača/čku rizík - a.k.a v správnom čase upozorňuje na situácie “rútime sa do problému”. Problémy nielen pomenuje, ale aj aktívne rieši.
⇾ “Ladiča/čku” očakávaní, ktorý/á doručí čo sľúbi a chápe dôležitosť priebežného potvrdzovania očakávaní s klientom.

Požiadavky

Vysokoškolské vzdelanie:
I. stupňa
alebo II. stupňa

V odbore:
technického zamerania

Jazykové znalosti:
Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz:
B

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
⇾ Excel je tvoj kamarát
⇾ Predchádzajúca pracovná skúsenosť s koordináciou/riadením projektov
⇾ Du ju spík ingliš?
⇾ Si doťahovač/čka a nenecháš veci “vyhniť”
⇾ Máš super organizačné a komunikačné schopnosti
⇾ Výhodou je, keď vieš čo je join či query v SQL a/alebo si sa počas štúdia uberal/a technickejším smerom
⇾ Máš základy štatistiky a matematiky

Ponúkame

⇾ Flexibilná pracovná doba, možnosť Home officu.
⇾ Top technológie a tooly, s ktorými pracujeme.
⇾ Nechceme, aby si zaspal/a na vavrínoch. Seba vzdelávanie a vzdelávacie kurzy sú u nás podporované.
⇾ Obľubujeme spoločné akcošky - vianočnú párty, teambuildingy, raňajky, narodeninové oslavy či tímové kvízy.
⇾ Neformálne prostredie a skvelí ľudia ako kolegovia, ktorí patria k špičke vo svojom obore.
⇾ Tím, ktorý expanduje na zahraničné trhy a ty môžeš byť súčasťou nášho rastu.
⇾ Dobrovoľníčime, zdieľame naše know-how iným, pomáhame, učíme na školách.
⇾ Pet friendly prostredie.
⇾ Preplácanie spoločných športových aktivít (bedminton, lezenie…)