PwC Slovensko

BPM developer (Appian or Pega)

FormaFull-time

Platod 1400 €

TypTPP

ÚroveňJunior ⭐️

Aktualizované20.03.2023

PwC is a leading professional services organisation globally as well as in Slovakia. We have distinctive capabilities to deploy deep Business, Technology and Compliance expertise to address our clients' needs. We set out a highly pragmatic and focused approach using the Agile methodology, in order to achieve a faster deployment and launch solutions. PwC implementation expertise together with the technology platforms provides a powerful combination for a solution that will meet requirements and enable the delivery of tangible business benefits.

Náplň práce

Si pripravený/á naučiť sa pracovať s novou rýchlo napredujúcou technológiou?

Vďaka platformám Pega a Appian pomáhame našim klientom posúvať ich podnikanie vpred. Zameriavame sa primárne na procesnú optimalizáciu a automatizáciu. Pracujeme na medzinárodných projektoch pre klientov z rôznych oblastí napr. financie či zdravotníctvo.

Ak si o týchto technológiách ešte nepočul/a, vôbec nevadí! Počas intenzívneho interného tréningu ťa naučíme všetko potrebné.

Ako vyzerá tréning?

1. krok: základy práce s databázami - prednáška od nášho seniorného kolegu a práca s materiálmi a rôznymi praktickými cvičeniami,

2. krok: základné princípy BPM platforiem - tréningy zamerané na pochopenie konkrétnej BPM platformy (Pega alebo Appian), pravidelné stretnutia so seniornými kolegami, prístup na tréningový cloud, kde sa dá prakticky vyskúšať čo sa človek naučil,

3. krok: webináre a video-tréningy - zamerané na konzultačné zručnosti, efektívnu komunikáciu a to ako porozumieť klientovi a jeho biznisu,

4. krok: vlastná aplikácia - vytvorenie skúšobnej aplikácie zameranej na praktické prevedenie vedomostí,

5. krok: certifikácia - medzinárodná certifikácia pre konkrétnu BPM platformu (Pega alebo Appian) plne hradená PwC.

Ak všetko pôjde ako má, po prvých mesiacoch začneš pracovať na jednom z našich projektov ako samostatný Appian/Pega developer.

Následne na teba čakajú tieto aktivity:

  • dizajn a vývoj zaujímavých BPM aplikácii pomocou platforiem Appian/Pega,
  • možnosť pracovať s Front-End (UIs) a Back-End technológiami (databázy, integrácie, procesy),
  • práca v agile prostredí,
  • komunikácia s ostatnými členmi nášho medzinárodného tímu, klientmi a expertmi na rôzne oblasti z celého sveta.

Požiadavky

Technické zručnosti

  • základná znalosť aspoň jedného z programovacích jazykov - výhodou
  • praktické skúsenosti s databázami (MySQL, Oracle, MongoDB alebo iné) či už zo školy alebo z práce / projektov, na ktorých si pracoval/a,
  • základné vedomosti o fungovaní v Agile prostredí - výhodou,
  • výhodou sú aj predchádzajúce skúsenosti s low-code platformami Pega/Appian alebo inými (IBM BPM, k2, Camunda, Mendix, Salesforce, ServiceNow a iné).

Ďalšie zručnosti

  • tímový hráč, ktorý však vie prebrať zodpovednosť za pridelené úlohy,
  • analytické a logiké myslenie,
  • schopnosť komunikovať plynule anglicky na dennodennej báze (B2),
  • naučiť sa nové technológie je pre teba hračka,
  • k problémom pristupuješ s nadhľadom a riešiš ich s kreatívnym pristupom,
  • výhodou je ak už máš skúsenosť s konzultingovou spoločnosťou.

Ponúkame

  • možnosť získať know-how v prostredí najväčšej poradenskej spoločnosti na Slovensku #Big4,
  • pravidelné prehodnocovanie platu,
  • rôzne finančné príspevky a bonusy,
  • vážime si tvoju prácu navyše, každá minúta sa ti počíta!
  • 2 dni voľna navyše počas Vianoc a ďalšie 2 dni Sick days
  • Flexibilný pracovný čas a hybridný model práce - dôležité je pre nás, aby tvoje zadanie bolo odovzdané na čas a v potrebnej kvalite, nie to, ako dlho sedíš za počítačom,
  • Work-Life Coaching - Psychologické, právne a finančné poradenstvo,
  • Be Well Work Well program, ktorý zahŕňa Well-Being talks a ďalšie aktivity na podporu fyzického a mentálneho zdravia (zdravé dni, lekárske prehliadky, masáže v office atď.),
  • Cafeteria systém - kde si sám môžeš vybrať spomedzi rôznych benefitov,
  • intenzívne vzdelávanie, vrátane odborných interných a externých rozvojových programov založených na individuálnych požiadavkách zamestnancov,
  • práca v medzinárodnom, profesionálnom a priateľskom prostredí a spolupráca so zahraničnými tímami a klientmi,
  • plne preplatené stravné lístky a Multisport karta.