pretlak

Alchymista / Stážista

MestoRemote

FormaInternship

Úroveň

Pridané08.05.2020

Sme moderný job portál, ktorého cieľom je zhromaždiť tie najaktuálnejšie pracovné ponuky zo sveta marketingu, dizajnu, IT, startupov, e-commerce a z ďalších súvisiacich odvetví.

Na jednej strane sú skvelé príležitosti od renomovaných firiem a na strane druhej šikovní ľudia z brandže, ktorí tieto príležitosti vyhľadávajú. To všetko vám chceme naservírovať čo najjednoduchšie a bez zbytočných klikov navyše, pretože v jednoduchosti je práca. Aj krása.

Okrem toho podporujeme kreatívnu komunitu (sami sme jej súčasťou), freelancerov, prácu na diaľku a kvalitu nad kvantitou.

Náplň práce

Keďže sa náš portál za rok fungovania celkom pekne rozrástol, hlavne komunita, ktorá ho sleduje, potrebujeme trošku pomôcť. Hľadáme šikovného/šikovnú študentku alebo kohokoľvek, kto má pár hodín do týždňa čas pomôcť trom Tomášom s realizáciou ich nápadov.

Išlo by hlavne o:

  • Community Management
  • Copywriting/Ideamaking
  • Tvorbu obsahu na sociálne siete a následná publikácia
  • Editácia predpripravených grafických podkladov alebo kompletné grafické spracovanie tvojich nápadov
  • Komunikácia s médiami alebo kreatívcami

Stáž by bola v dĺžke 3 mesiace s možnosťou predĺženia. Výstupom by bol "certifikát" o absolvovaní, kde by sme ti pekne zhrnuli tvoju náplň práce a pridali našu referenciu a feedback k tvojej práci.

Požiadavky

A. Bolo by super ak by si bol trošku multifunkčný, to znamená, že máš aspoň základy s Facebook Business Managerom, Facebook Creator Studiom, prípadne inou appkou/toolom na publikáciu príspevkov na sociálne siete.

B. Taktiež je potrebná aspoň základná znalosť práce s Photoshopom alebo Sketchom. Ak máš skúsenosť aj s Motion/Animáciou - máš bod navyše!

C. Interne komunikujeme cez Slack a Trello, používame Google Drive a Dropbox, čiže skúsenosť s týmito appkami sú výhodou, nie však podmienkou

D. Ak už teraz máš nápady, ako by sme mohli Pretlak vytlačiť ešte vyššie, pecka!

Ponúkame

Ak si potrebuješ zlepšiť finančnú situáciu, asi to teraz nebude ponuka pre teba. Môžeme ti však ponúknuť toto:

  • 100 % prácu na diaľku
  • Priestor na popustenie tvojej fantázie a kreativity
  • 3 kolegov – Tomášov. To nevymyšlíš. Alebo?
  • Tipy na super výberovú kávu a knihy
  • Dennodenný feedback z oblasti dizajnu, developmentu a reklamy - veľmi radi ťa posunieme alebo nasmerujeme za tvojimi snami ( + poznáme veľa ľudí, ktorí poznajú ešte viac ľudí)
  • Vstupy na konferencie/meetupy od našich partnerov
  • ... niečo určite vymyslíme, aby si sa mal/a u nás dobre

Ak ideš do toho, veľmi sa tešíme. Nepotrebujeme ani tvoje CV-čko (ale kľudne pošli, ak máš chuť). Oveľa viac sa potešíme pár slovám o tebe, kam by si sa chcel/a v profesijnom živote posunúť a čo si vlastne zač. :) A hoď nám prosím aj nejaké zaujímavé práce z tvojho portfólia.

P.S. Ak portfólio nemáš, nevadí, stačí ak pripojíš aj práce/kampane/dizajny/komunikáciu, ktora ťa v poslednej dobe zaujala.

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top