pragmatig

PR Account Manager

FormaFull-time

Platod 1500 €

TypFaktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané25.08.2021

Sme kreatívna komunikačná a konzultačná agentúra - našim cieľom je prepájať svet korporátneho, PR a reklamného biznisu.

Náš tím tvoria seniorní PR experti a kreatívci, ktorí si prešli korporátnym prostredím v top slovenských firmách a reklamných agentúrach.

Za vyše 20 rokov sme dokonale spoznali ich fungovanie a rozmýšľanie. Sme otvorený hub - okolo silného interného jadra združujeme talentovaných ľudí z brandže. Zakladáme si na profesionalite a výbornej pracovnej atmosfére.

Máme radi netradičné riešenia, ale vždy myslíme pragmaticky a tak, aby klient v našej práci cítil hodnotu.

Náplň práce

Tvojou primárnou náplňou práce bude realizácia offline a online PR kampaní v oblasti CSR pre Orange Slovensko – od spracovania briefu, cez návrh kreatívneho riešenia, realizáciu vrátane komunikácie s mediálnou agentúrou a médiami, až po vyhodnotenie. Samozrejme, budeš plnohodnotným členom tímu Orange aj pri iných PR aktivitách. Ako account manažér budeš pomáhať napĺňať komunikačnú stratégiu ďalších klientov.

Požiadavky

Si ten, koho hľadáme, ak:

  • rozumieš PR a komunikácii
  • máš aspoň 2 roky skúseností z komunikačného oddelenia korporácie, agentúry alebo média
  • zaujímajú ťa CSR témy a máš k nim blízko
  • láka ťa práca pre väčších korporátnych klientov
  • zadania dokážeš kreatívne spracovať a pretaviť ich do návrhu komunikačnej stratégie a tú následne realizovať
  • dobre ovládaš slovenský a anglický jazyk (B2/C1)
  • máš skúsenosti s copywritingom a v prípade potreby dokážeš napísať pre klienta text pre externú alebo internú komunikáciu
  • dokážeš pracovať s PowerPointom a robiť pútavé prezentácie
  • si komunikatívna/y, samostatná/ý a máš chuť sa učiť a posúvať ďalej seba i našich klientov
  • máš dobrý time manažment a vieš prevziať zodpovednosť za zverený projekt alebo oblasť
  • zvládaš prácu pod časovým tlakom
  • nechýba ti zmysel pre humor a nadšenie pre nové veci

Ponúkame

  • Možnosť práce s veľkými značkami a rásť spolu s firmou
  • Flexibilný pracovný čas (čiastočný home office možný po zaučení)
  • Skvelú atmosféru v kolektíve, ktorý robí všetko pre to, aby si ju udržal