pragmatig

PR Account manager

FormaFull-time

Platod 2000 €

TypFaktúra

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Aktualizované12.05.2023

Sme kreatívna komunikačná a konzultačná agentúra - našim cieľom je prepájať svet korporátneho, PR a reklamného biznisu.

Náš tím tvoria seniorní PR experti a kreatívci, ktorí si prešli korporátnym prostredím v top slovenských firmách a reklamných agentúrach.

Za vyše 20 rokov sme dokonale spoznali ich fungovanie a rozmýšľanie. Sme otvorený hub - okolo silného interného jadra združujeme talentovaných ľudí z brandže. Zakladáme si na profesionalite a výbornej pracovnej atmosfére.

Máme radi netradičné riešenia, ale vždy myslíme pragmaticky a tak, aby klient v našej práci cítil hodnotu.

Náplň práce

Tvojou primárnou náplňou práce bude realizácia stratégie a rôznych aktivít externej komunikácie vrátane PR kampaní nášho klienta Orange Slovensko. Budeš navrhovať a realizovať jeho PR kampane v oblasti B2C, B2B a ESG (CSR).

Pre Orange budeš primárnym kontaktom zodpovedným za spracovanie briefov, návrh kreatívneho riešenia a jeho realizáciu. Pochopiteľne, nebudeš na ne sám – s návrhmi aj ich realizáciou ti pomôžu ďalší skúsení členovia tímu, ktorí majú s telco sektorom bohaté skúsenosti.

Ako senior PR account manažér budeš mať tiež možnosť pomáhať s vytváraním a napĺňaním komunikačnej stratégie ďalších klientov agentúry.

Pre väčšie i menšie firmy z rôznych typov biznisov budeš hľadať zaujímavé a kreatívne spôsoby riešenia a napĺňania ich komunikačných potrieb.

Požiadavky

Si ten, koho hľadáme, ak:

  • rozumieš PR a strategickej komunikácii firiem
  • máš aspoň 5 rokov skúseností z komunikačného oddelenia väčšej firmy alebo PR/komunikačnej agentúry
  • zaujímajú ťa témy z oblasti telekomunikácií a technológií
  • láka ťa práca pre korporátnych klientov, ale vieš si užiť aj projekty pre klientov so špecifickým zamerním
  • nechýba ti analytické a strategické myslenie, dokážeš identifikovať biznisový potenciál na trhu
  • zadania dokážeš kreatívne spracovať a pretaviť ich do návrhu komunikačnej stratégie a tú následne realizovať
  • dobre ovládaš slovenský a anglický jazyk
  • máš skúsenosti s copywritingom a v prípade potreby dokážeš napísať pre klienta text pre externú alebo internú komunikáciu
  • si komunikatívny, samostatný a máš chuť sa učiť a posúvať ďalej seba i našich klientov
  • máš dobrý time a task manažment a vieš prevziať zodpovednosť za zverený projekt alebo oblasť
  • zvládaš prácu pod časovým tlakom
  • nechýba ti zmysel pre humor a nadšenie pre nové veci

Ponúkame

  • plat: od 2 000 EUR plus bonus odvíjajúci sa od výkonu firmy
  • forma: na faktúru (živnosť/s.r.o.)
  • Nástup možný už od júna
  • Príjemnú a otvorenú atmosféru v menšom kolektíve
  • Možnosť práce s veľkými značkami a na zaujímavých kampaniach
  • Flexibilný pracovný čas (čiastočný home office možný po dohode), dôležitý je vždy výsledok, nie či sedíš na stoličke vo firme
  • Firemný notebook
  • Výborná dostupnosť firemných priestorov na hradnom kopci