PR.Konektor

PR manager

FormaFull-time

Platod 2000 €

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané07.10.2020

Patríme medzi popredné agentúry na Slovensku a v Česku a sme držiteľom viacerých prestížnych ocenení (SABRE Awards, Excellence Awards). Poskytujeme komplexné služby s dôrazom na moderné prístupy a zmysluplnosť v rámci celej marketingovej komunikácie. To zaručujú profesionáli priamo z agentúry a aj skúsení partneri, s ktorými na zákazkách spolupracujeme. Vďaka českej materskej agentúre a členstve v globálnej sieti partnerských agentúr Eurocom Worldwide pomáhame klientom nielen na Slovensku, ale aj v okolitých krajinách. Sme členom Asociácie public relations Slovenskej republiky.

Náplň práce

Hľadáme skúseného Senior PR managera, ktorého baví a teší komunikovať s klientami, médiami a influencermi a nielen to! Výsledkom Vašej práce u nás budú úspešné projekty, spokojný klient, tím aj Vy osobne.

• návrh a implementácia komunikačných stratégií
• prezentácia PR návrhov, nápadov a výsledkov klientovi
• management tímu, projektu a kampaní
• príprava tlačových správ, PR článkov, rozhovorov a ich distribúcia do médií
• media relations na úrovni seniora

Požiadavky

• proaktívny, kreatívny a zodpovedný prístup k práci
• min. 5 ročnú skúsenosť v PR
• skúsenosti s klientami primárne v odbore FMCG s presahom do korporátnej komunikácie
• výborný prezentačný prejav
• schopnosť pracovať pod stresom
• tímový hráč a organizačné schopnosti
• koncepčne zmýšľanie, skúsenosti a pozitívny prístup pri tvorbe komunikačných stratégií a dosahovaní cieľov
• AJ na pokročilej úrovni

Ponúkame

• ponúkame dlhodobú prácu v dlhoročnej progresívnej agentúre
• množstvo zaujímavých výziev a integrovaných projektov
• 5 týždňov dovolenky
• výkonnostný odmeňovací systém
• možnosti osobného rastu (školenia)
• skvelý a akčný tím

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top