pretlak

Pracovné ponukyFreelanceriFirmyNOVÉCenník

Go back Späť
Marketéri

PR Clinic

Senior PR Manager

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: od 1800 €

Dátum pridania: 22.12.2020

Stabilne patríme medzi TOP 3 najväčšie PR agentúry na Slovensku a každoročne získavame prestížne ocenenia na domácich aj zahraničných súťažiach. Zameriavame sa predovšetkým na strategické PR, korporátnu komunikáciu a riešenie komunikačných kríz. Sme však full service agentúrou, ktorá dokáže naplniť aj tie najnáročnejšie požiadavky. Medzi našimi klientmi nájdeš veľké značky ako ŠKODA AUTO Slovensko, Volkswagen, Plzeňský Prazdroj Slovensko, Absolut vodka, Siemens Healthineers či AAA auto. Staráme sa aj o menších klientov či klientov z oblasti hospodárstva, auto-motive a real estate.

Náplň práce

Hľadáme skúseného Senior PR managera, ktorý vie komunikovať, dokáže sa komplexne starať o klientov, prichádza s novými nápadmi a nie je mu cudzia proaktivita. Človeka s dobrou angličtinou, ktorý dokáže pracovať samostatne, nebojí sa výziev, učí sa na vlastných chybách a gramatiku ovláda na 100 percent.

Čo konkrétne ťa čaká:

• komplexná starostlivosť o klientov
• návrh a implementácia komunikačných stratégií
• prezentovanie nápadov a kreatívnych riešení
• príprava PR článkov, tlačových správ, rozhovorov a iných mediálnych výstupov
• komunikácia s médiami a influencermi
• aktívny a proklientský prístup
• reporting a monitoring
• zodpovednosť za naplnenie PR plánu, dodržiavanie budgetu, zabezpečovanie eventov

Požiadavky

• min. 3-ročná skúsenosť v PR
• angličtina na pokročilej úrovni, nakoľko na teba čakajú zahraniční klienti
• skúsenosti s klientmi z oblasti auto-motive a FMCG s presahom do korporátnej komunikácie
• dobré prezentačné schopnosti
• analytické myslenie
• dokonalá znalosť slovenského jazyka a gramatiky
• dobré media relations
• zmýšľanie v širších súvislostiach
• schopnosť manažovať svoj tím
• samostatnosť a spoľahlivosť
• pokročilá úroveň práce s MS Office

Ponúkame

• dlhodobú prácu v jednej z TOP agentúr na Slovensku
• možnosť pracovať na skvelých projektoch pre domáce aj svetové značky
• viac ako týždeň dovolenky navyše
• skúsený tím a priateľské pracovné prostredie
• homeoffice a flexibilná pracovná doba