PR Clinic

PR Manager

FormaFull-time

Platod 2000 €

TypFaktúra

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané13.08.2021

Stabilne patríme medzi TOP 3 najväčšie PR agentúry na Slovensku a každoročne získavame prestížne ocenenia na domácich aj zahraničných súťažiach. Zameriavame sa predovšetkým na strategické PR, korporátnu komunikáciu a riešenie komunikačných kríz. Sme však full service agentúrou, ktorá dokáže naplniť aj tie najnáročnejšie požiadavky. Medzi našimi klientmi nájdeš veľké značky ako ŠKODA AUTO Slovensko, Volkswagen, Plzeňský Prazdroj Slovensko, Absolut vodka, Siemens Healthineers či AAA auto. Staráme sa aj o menších klientov či klientov z oblasti hospodárstva, auto-motive a real estate.

Náplň práce

Druhá najväčšia PR agentúra na Slovensku hľadá Senior PR managera.

Naše portfólio klientov sa neustále rozrastá, preto v našom veselom kolektíve radi privítame skúseného človeka, ktorý sa zvládne starať o vlastných klientov z oblasti technológií, priemyslu či investovania, vie komunikovať v angličtine a písanie tlačových správ či príprava komunikačných stratégií mu nerobí problém.

Náplň práce:

  • Pravidelná komunikácia s klientom (často v angličtine)
  • Tvorba komunikačného plánu a stratégií
  • Písanie PR správ a natívnych textov
  • Príprava tlačových správ a podkladov pre konferencie
  • Vydávanie a príprava stanovísk
  • Media monitoring
  • Spolupráca s médiami a influencermi
  • Koordinácia projektov a dohľad nad budgetom
  • Reporting
  • Organizovanie press eventov

Požiadavky

  • angličtina na pokročilej úrovni, naozaj ju budeš potrebovať
  • buď veselý/á, komunikatívny/a a hlavne rýchly/a
  • pokročilá úroveň práce s MS Office a prosím Ťa, aspoň trocha ovládaj Excel
  • prehľad v technológiách a aktuálnych trendoch

Ponúkame

Nadštandardný plat (ponuka je naozaj "od")
Navyše týždeň dovolenky od Vianoc do Silvestra
Po roku zmluvu na dobu neurčitú

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top