Popcorn Advertising

Grafický Dizajnér

FormaFull-time

Platod 1400 €

TypFaktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané29.12.2021

Náplň práce

Tvojou úlohou bude spolupracovať na tvorbe kampaní od idey až po realizáciu.
Budeš pracovať na grafických návrhoch tlačovín, vizuálov, budeš spolupracovať s fotografmi a ďalšími ľudmi, ktorí sa podieľajú na realizácii projektov pre našich klientov.
Ak si multimediálny týpek a baví ťa okrem kreslenia aj fotka, video, vystrihovanie z papiera či animácia, o to lepšie. Nehľadáme niekoho úplne konkrétneho, ale radi ti umožníme využiť tvoju výnimočnosť.

Požiadavky

Hľadáme kolegu, ktorý má profesionálny prístup k práci, je samostatný, zodpovedný. S nadšením sa učí nové veci, rád pracuje v tíme. Rozmýšľa v širšom kontexte a chápe, prečo majú veci vyzerať tak a nie onak... Vie si obhájiť svoju prácu, pretože nad ňou premýšľa.

Ponúkame

Sme malý, priateľský ale hlavne ambiciózny kolektív.
Kolegovia sú pre nás to, čo robí agentúru agentúrou, preto si dávame záležať na tom, koho medzi seba zoberieme nielen po odbornej, ale aj ľudskej stránke.
Máme pekné priestory v širšom centre a terasu na grilovanie. Ak máš psa, zober ho so sebou.

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top