Go back Späť
Marketéri

Junior Account manager

Popcorn Advertising

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 1000 — 1200 eur

Dátum pridania: 07.05.2019

Sme fullservisová reklamná agentúra. Zameriavame sa hlavne na ATL kampane, teda tvorbu ideí a ich následnú realizáciu cez všetky médiá. Máme zaujímavých klientov a pekné projekty. Medzi našich klientov patria napríklad Sygic, Bory Mall, DM Drogerie, Novartis, Dr. Martin, ENVY Klinika, ENVY Therapy...
Viac na našom webe www.popcornadvertising.sk

Náplň práce

Tvojou úlohou bude pomáhať seniorskej časti accountského oddelenia. Postupne budeš dostávať vlastné projekty. Začneme tými jednoduchšími a budeme pritvrdzovať.

Požiadavky

V prvom rade si musíme sadnúť ľudsky. Predsa len trávime spolu nejekú tú časť dňa, tak nech máme spoločné témy napríklad aj k pivu. No a samozrejme zodpovednosť, samostatnosť, tímovosť a "chtíč" posúvať sa ďalej.

Ponúkame

Priateľský tím
Príjemné prostredie
Zaujímavé projekty
Osobný rozvoj
Teambuildingy
Ovocné dni

Mám záujem

Mám záujem