Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

Ponyhouse

Grafička

MestoBratislava

FormaFull-time

Plat900 — 1100 €

TypFaktúra

ÚroveňJunior ⭐️

Pridané21.07.2021

Sme content marketingová agentúra. Pre klientov vymýšľame, píšeme, fotíme a točíme obsah. Popritom im spravujeme sociálne siete a ak treba, tak krotíme hejterov - v tom sme špecialisti.

Medzi našich klientov patrí napríklad Bauhaus, Slovensko Zálohuje, Business Lease, Hyundai či Pedro.

Sme 12-členný tím ľudí, ktorý má rád dobrú kávu a zlý humor.

Náplň práce

Hľadáme junior grafičku, ktorá vie šikovne klikať a hoci nevie všetko, rada sa priučí.

Tvojou úlohou bude zalamovať príspevky na social, robiť ľahkú postprodukciu na fotkách, sem-tam zalomiť newsletter, sem-tam bannery.

Veľké plus je, keď vieš fotiť.

Požiadavky

  • Nástup najneskôr 1. 9. 2021
  • Používaš balík Adobe
  • Rozoznáš vektor od bitmapy
  • Niečo už máš odrapované - teda máš portfólio, ktoré nám vieš ukázať
  • Skúsenosti s fotografiou - vieš používať zrkadlovku a poznáš Lightroom
  • Si zorganizovaná
  • Premýšľaš vizuálne - nehľadáme iba DTP, ale kreatívnu juniorku
  • Vieš, ktorý je najlepší album Kontrafaktu

Ponúkame

  • Malý príjemný kolektív (s tebou nás je 7)
  • Profesionálny rozvoj - budeme spolu chodiť na konferencie a prednášky, skúsenejší kolegovia ti budú odovzdávať svoje know-how
  • Veľa home officu (kancel je dostupný 24/7 ale "povinne" sa stretávame iba v stredu)
  • Vyladené procesy
  • Tupý humor

Články z magazínu

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top