Go back Späť
Non-Tech

Junior Redaktor

Pledge

Mesto: Remote

Typ: Internship

Plat: 0 — 200 eur

Dátum pridania: 12.05.2019

Pledge s.r.o. je spoločnosť ktorá sa venuje SEO optimalizácii. Zároveň prevádzkujeme niekoľko internetových portálov s nosnou témou technológií kde aktuálne hľadáme nových kolegov.

• Záujemcov o stáž prosíme, aby v prípade záujmu poslali nimi spracovaný text na ľubovoľnú technologickú tému o rozsahu 160 až 220 slov.

Náplň práce

• Tvorba obsahu pre stránky s nosnými témami o technológiách, inováciách, startupoch a mobilných telefónoch (primárny fokus na značku Xiaomi, Samsung a Huawei).
• Komunikácia so zadávateľmi reklamy.
• Tvorba článkov podľa zadania (za účelom SEO).
• Komunikácia s čitateľmi portálu na sociálnych sieťach.

Požiadavky

• Dobrá znalosť cudzieho jazyku (primárne angličtina – veľká časť obsahu je preberaná zo zahraničných médií a tlačových správ).
• Denná aktivita (prípadne podľa dohody – napr. 3 dni do týždňa, ale o to intenzívnejšie).
• Záujem o témy technológií, inovácií, biznisu a startupov.
• Minimálna dĺžka stáže sú 2 mesiace. Po skončení stáže v prípade obojstrannej spokojnosti ponúkame možnosť jej predĺženia.
• Prokativita.
• Musí to človeka baviť.

Ponúkame

• Mzdu od 100 do 200€ v závislosti od aktivity (mzda je úkolová od počtu vytvorených článkov / predpokladaná zaťaženosť je cca 6-12 hodín týždenne).
• Veľká časť práce je z domu. • Osvojenie si práce v redakčnom systéme WordPress.
• Osvojenie si zručnosti týkajúcich sa SEO optimalizácie za účelom dosahovania vyšších pozícií vo vyhľadávaniach Google, v Google správach (Google News),..
• Možnosť testovania technologických gadgetov (smartfóny, počítače, drony, elektrické kolobežky a podobne).
• Správa kampaní na sociálnych sieťach.
• Osvojenie si základných predajných techník v online priestore (na základe analýzy návštevníkov webstránky – zistíte ako spracovávame demografické údaje a ako ich využívame).

Mám záujem

Mám záujem