Go back Späť
Non-Tech

Platnosť tejto ponuky skončila

Senior Project manager

PLATFORM

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 1500 — 2000 eur

Dátum pridania: 27.03.2019

Sme award-winning digitálna agentúra, ktorá pomáha stabilizovaným veľkým firmám , ale aj začínajúcim startupom navrhnúť mobilné aplikácie a webové stránky priateľské k ľuďom. Zameriavame sa na engagement, retention, referrals a mnoho iného.Viac o nás nájdete tu:https://plat4m.comhttps://www.facebook.com/Plat4M.Digital.Agencyhttps://www.instagram.com/plat4m/

Náplň práce

Na starosti by si mal/mala projekty, ktorým sa treba venovať od úvodnej fázy až po odovzdanie projektu klientovi.Treba dodržiavať časový harmonogram, kvalitu výstupu, plánovanie úloh v tíme, komunikáciu s tímom, informovanie klienta o priebehu a všetko čo patrí ku každému projektu.Zameranie projektov je rôznorodé či už z pohľadu dĺžky trvania, alebo špecializácie.

Požiadavky

Ponúkame

🕵️‍♂️ S touto ponukou sa zhodujú 4 ďalšie. Zobraziť všetky