Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

Planinfy.com

Account & Project Executive

MestoBratislava

FormaFull-time

Platod 1500 €

TypTPP

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané27.01.2022

Jsme fintechová společnost, která přináší inovativní softwarová řešení pro významné klienty jako jsou Generali, BSG, Partners Group a mnoho dalších.

Více info najdeš na našem webu https://planinfy.com/sk

Náplň práce

Hledáme šikovného/šikovnou account & project executive.

Na starosti budeš mít některé z našich klientů, se kterými budeš na denní bázi komunikovat. Občas jim budeš prezentovat vybraná řešení a pokud bude třeba přesvědčíš je o jejich správnosti. Především však budeš k dispozici pro jejich požadavky vždy, když to bude potřeba. My ti poskytneme maximální support a veškeré zkušenosti, které máme. Po zapracování očekáváme plnou samostatnost a odpovědnost za pozici i klienty.

  • odpovědnost za hladkou komunikaci s klienty
  • řízení meetingů a kompletního managementu projektu
  • příprava podkladů na/z meetingů
  • odpovědnost za termíny, checkpointy, milestones
  • návrh - plánování - exekutiva
  • rozvíjení vzájemných vztahů s klientem a budování longterm partnerství
  • reporting vedení společnosti

Požiadavky

  • skvělé komunikační dovednosti
  • time management v malíčku
  • schopnost reagovat na neočekávané situace/otázky
  • samostatnost, kreativita, zodpovědnost, orientace na detail
  • schopnost prosadit se
  • prezentovat vybraná řešení před více lidmi
  • chuť se učit a posouvat vlastní hranice
  • vysokoškolské vzdělání
  • znalost anglického jazyka B2 a výš
  • prokazatelnou praxi alespoň 1 rok
  • znalost prostředí fintechové/softwarové společnosti výhodou
  • znalost nástrojů jako ASANA, HUBSPOT, CONFLUENCE, SLACK výhodou
  • MAC OS prostředí pro tebe není neznámou
  • k CV přiložíš aktuální foto

Ponúkame

  • kopec nových zkušeností
  • prostor pro seberealizaci, vlastní nápady a rozvoj
  • kreativní prostředí a zajímavé projekty
  • flexibilní pracovní dobu
  • možnost růstu spolu s firmou/projektem
  • office na Bratislavské Kolibě s krásným výhledem na dominanty hlavního města
  • neomezený přísun výborné kávy a ovoce na officu
  • teambuildingy a firemní akce
  • téměř rodinné prostředí, tvůj názor nás zajímá a chceme ho slyšet :)
  • mobil/notebook

Články z magazínu

Zobraziť všetky