Pixels Studio

UI/UX Dizajnér

FormaFull-time

Plat900 — 1600 €

ÚroveňJunior ⭐️

Pridané15.01.2020

Pixels Studio je novozaložená firma, ktorá pomáha s vizuálnou identitou a dizajnom začínajúcich startupov. Pomáhame s rozvíjaním partnerských produktov, prinášame nové vízie, funkcionality s profesionálnym vizuálom.
Nie sme klasickou slovenskou agentúrou, ktorá každý mesiac pracuje na novom projekte. Naopak, naše projekty sledujeme a rastieme spolu s nimi. Produkty, na ktorých pracujeme, nám zároveň patria a spoločne ich rozvíjame. Cieľom firmy je vytvoriť príjemné prostredie a možnosť rozvíjať sa v dizajne a nápadoch.

Náplň práce

Do Pixels Studio hľadáme dizajnéra, ktorý vytvorí každý pixel s citom. Budeš sa spolupodielať na tvorbe produktov a prinášať nové myšlienky. Tvoriť budeš primárne mobilné aplikácie, ale aj dizajny pre produkt ako Landing page, Dashboardy, marketingové podklady a sem tam aj menší projekt. Priestor bude aj na tvoj nápad, ktorý spoločne zrealizujeme.

Požiadavky

Pracuješ na Macu a zároveň ovládaš programy ako Sketch, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator? Zručnosti v ďalších programoch sú pre teba výhodou.
Dizajnu sa venuješ aspoň 2 roky (ak menej, tak napíš že 2 roky 🙂. Komunikácia a tímovosť sú tvoje silné vlastnosti a pohár vidíš skôr poloplný ako poloprázdny.
V angličtine ti stačí byť mierne pokročilí. Pri zasielaní životopisu nezabudni na portfólio (Behance / Dribbble / iné), ktoré je kľúčové a bez neho sa na pohovore nestretneme.

Ponúkame

Sme tím dizajnérov, programátorov a marketérov ľudí s jasným cieľom a víziou. Aj preto sú naše produkty zaujímavé a robia nám radosť.
Spoločne s nami sa budeš podieľať na tvorbe projektov a okrem dizajnu sú vítané aj tvoje myšlienky a vízie. Ďalej ponúkame flexibilný pracovný čas, nemusíš chodiť na 8:00 do práce a ani ťa nikto nebude o 16:00 vyhadzovať. Môžeš pracovať z domu, tešiť sa na teambuilding a každý týždeň na spoločné raňajky. Káva a voda sú ti budú k dispozícii bez obmedenia.
Kanceláriu máme v Starom meste v Bratislave a čoskoro aj v nových priestoroch.

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top