Go back Späť
Dizajnéri

Platnosť tejto ponuky skončila

Junior 3D Motion Designer

Pixel Federation

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 1500 — 1800 eur

Dátum pridania: 26.03.2019

Sme Pixel Federation a žijeme hrou. Vyvíjame vlastné online hry aj pre tvoj smartfón. Naše hry sú "free to play", možno si si už aj ty nejakú z nich zahral. Najväčšie hity sú napríklad Diggy's Adventure, TrainStation alebo Seaport! Hry vymýšľame, produkujeme a hlavne stále vylepšujeme a navrhujeme nové herné prvky tak, aby sa naši hráči nikdy nenudili. Tak ako sa nikdy nenudíme my.

Náplň práce

Vyhlasujeme pátranie po 3D Motion Designer, ktorý bude spolu s marketingovým kreatívnym tímom vytvárať 3D video reklamy. Ak máš skúsenosti a chceš, aby tvoju prácu videli milióny hráčov po celom svete, tak neváhaj a čítaj ďalej.Spoločne s marketingovým kreatívnym tímom sa budeš podieľať na celom procese tvorby video reklamy od vymýšľania až po samotnú produkciu.Budeš vytvárať komplexné 3D animované reklamy určené pre marketing.

Požiadavky

Ponúkame

Dobre odvedenú prácu radi oceníme, preto ti ponúkame adekvátne finančné ohodnotenia. Peniaze však zďaleka nie sú všetko, preto pre teba máme aj iné, nefinančné benefity.- možnosť využívať fitness- zvýhodnené členstvo v súkromnom zdravotníckom zariadení ProCare- možnosť jazykového vzdelávania priamo vo firme- chillout zónu so šípkami, stolovým futbalom, arkádovými automatmi a stolovými hrami- firemnú knižnicu v chill out zóne- firemné masáže- sick days- ovocie- a so všetkou skromnosťou jedny z najlepších a najtvorivejších priestorov na Slovensku :)