Go back Späť
Dizajnéri

Junior 3D Motion Designer

Pixel Federation

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 1500 — 1800 eur

Dátum pridania: 26.03.2019

Sme Pixel Federation a žijeme hrou. Vyvíjame vlastné online hry aj pre tvoj smartfón. Naše hry sú "free to play", možno si si už aj ty nejakú z nich zahral. Najväčšie hity sú napríklad Diggy's Adventure, TrainStation alebo Seaport! Hry vymýšľame, produkujeme a hlavne stále vylepšujeme a navrhujeme nové herné prvky tak, aby sa naši hráči nikdy nenudili. Tak ako sa nikdy nenudíme my.

Náplň práce

Vyhlasujeme pátranie po 3D Motion Designer, ktorý bude spolu s marketingovým kreatívnym tímom vytvárať 3D video reklamy. Ak máš skúsenosti a chceš, aby tvoju prácu videli milióny hráčov po celom svete, tak neváhaj a čítaj ďalej.

Spoločne s marketingovým kreatívnym tímom sa budeš podieľať na celom procese tvorby video reklamy od vymýšľania až po samotnú produkciu.
Budeš vytvárať komplexné 3D animované reklamy určené pre marketing.

Požiadavky

- Znalosť digitálnej animácie v Cinema 4D (+ Octane Render) a kompozitingu (After Effects) - pokročilý
- Znalosť VFX (particles, fluid simulation) - základy
- Znalosť Adobe Photoshop - pokročilý
- Reprezentatívne portfólio
- Znalosť trendov v motion dizajne (výhodou, nie je podmienkou)
- Tímová práca a proaktívny prístup

Základná zložka mzdy: 1500+ Eur Brutto + bonusy (máme 13. a 14. plat), trvalý pracovný pomer

Ponúkame

Dobre odvedenú prácu radi oceníme, preto ti ponúkame adekvátne finančné ohodnotenia. Peniaze však zďaleka nie sú všetko, preto pre teba máme aj iné, nefinančné benefity.

- možnosť využívať fitness
- zvýhodnené členstvo v súkromnom zdravotníckom zariadení ProCare
- možnosť jazykového vzdelávania priamo vo firme
- chillout zónu so šípkami, stolovým futbalom, arkádovými automatmi a stolovými hrami
- firemnú knižnicu v chill out zóne
- firemné masáže
- sick days
- ovocie
- a so všetkou skromnosťou jedny z najlepších a najtvorivejších priestorov na Slovensku :)

Mám záujem

Mám záujem