Pixel Federation

Idea Maker

FormaFull-time

Platod 1500 €

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané31.03.2021

Sme Pixel Federation, tím nadšených hráčov a skúsených herných vývojárov. Už 15. rok sa venujeme tomu, čo nás baví najviac – prinášať zábavu a radosť ľuďom po celom svete prostredníctvom online hier na Facebooku, iOS a Android zariadeniach. Naše hry sa hrajú hráči zo všetkých kútov sveta, vďaka čomu sme sa zaradili medzi najúspešnejších vývojárov na Facebooku. Hráči sú pre nás všetkým, preto veríme, že prvotriednym servisom a kvalitnou zábavou dokážeme posunúť herný priemysel vpred. Pixel Federation, od hráčov, pre hráčov.

Náplň práce

Hľadáme Idea Makera, ktorý bude spolu s marketingovým kreatívnym tímom vytvárať reklamný video obsah pre naše hry. Ideálny človek na túto pozíciu by mal vymyslieť kreatívu úplne od nuly, od prvotnej idey, cez scenár, copywriting až po udržiavanie správneho smeru idey pri produkcii samotného videa. Ak máš skúsenosti a chceš, aby tvoju prácu videli milióny hráčov po celom svete, tak neváhaj a čítaj ďalej.

Čo budeš robiť?

  • Spoločne s marketingovým kreatívnym tímom sa budeš podieľať na celom procese tvorby kreatív.
  • Vytvárať rôzne scenáre a copywriting pre video reklamu na základe kreatívnej stratégie.
  • Viesť a organizovať brainstormingy v rámci marketingového tímu.
  • Pomáhať pri tvorbe kreatívnych stratégii.

Požiadavky

  • Prax na pozicii Idea Maker / Copywriter minimálne 1 rok.
  • Byť komunikatívny a nebáť sa slova feedback
  • Znalosť anglického jazyka na úrovni B1 a vyššie.
  • Nebáť sa diskutovať a argumentovať.
  • Nadšenie a chuť pre nové veci.
  • Znalosť trendov v marketingu.
  • Tímová práca a proaktívny prístup.

Ponúkame

  • fitko a masáže priamo v priestoroch pracoviska :)
  • zvýhodnené členstvo v súkromnom zdravotníckom zariadení ProCare
  • možnosť jazykového vzdelávania priamo vo firme (1on1. takže sa nemusíš hanbiť pred kolegami).
  • chillout zóna so šípkami, stolovým futbalom, ping-pong, doskovky (hry), PS4, karaoke, gril
  • firemná knižnica a možnosť vzdelávať sa vo svojom odbore
  • so všetkou skromnosťou jedny z najlepších a najtvorivejších priestorov na Slovensku :)

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top