PHD

SENIOR PROJECT LEADER pre automobilového klienta

FormaFull-time

Plat1800 — 2500 €

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané10.01.2020

PHD je globálna mediálna a komunikačná agentúra. Vo svojej DNA máme chytré strategické myslenie, kreativitu a inováciu. Základom našej práce je presvedčenie, že skvelé nápady prinášajú lepšie výsledky. V našich srdciach je túžba a odhodlanie byť prvými v inováciách, prinášať provokatívne nápady a prelomové myšlienky. Nájdenie lepšieho spôsobu je naším princípom a zahŕňa spôsob, ako pristupujeme ku všetkému, čo robíme, www.phdmedia.com.

Náplň práce

  • Podpora riadenia projektov marketingového tímu
  • Časový manažment, záznamy z rokovaní, sledovanie a aktualizácia stavu projektov, manažment deadlinov
  • Podpora marketingového tímu v spolupráci s ostatnými oddeleniami/s partnerskými agentúrami
  • Vytvorenie silného prepojenia medzi členmi marketingového a agentúrnych tímov a zabezpečovanie synergií
  • Koordinácia konkrétnych činností v tíme (hlavne eventov, ad hoc príležitostí)
  • Neustále zlepšovanie procesov v tíme

Požiadavky

  • 3-5 rokov skúseností s realizáciou a riadením marketingových projektov (reklamná agentúra, PR/eventová agentúra, marketing)
  • Plynulá angličtina slovom a písmom
  • Zodpovednosť, organizačné zručnosti, logické myslenie
  • Záujem o autá a motorizmus
  • Otvorený tímový hráč, ambiciózny, proaktívny
  • Má vášeň pre marketing, reklamu a médiá, baví ho šport
  • Tímový hráč so zmyslom pre humor a logickým myslením
    V prípade záujmu pošlite životopis spolu s MOTIVAČNÝM LISTOM a fotkou na uvedenú e-mailovú adresu. (CV bez motivačného listu nebudú posunuté do výberového konania).
    Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.
    Všetky životopisy spolu s motivačnými listami budú starostlivo posúdené.
    Kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov.

Ponúkame

  • Zaujímavá práca na kreatívnych projektoch
  • Podnetné pracovné prostredie úspešnej medzinárodnej spoločnosti
  • Priateľský kolektív
  • Možnosť presadzovať inovatívne nápady a riešenia
  • Kvalitné podmienky pre sebarealizáciu, vzdelávanie a profesijný rast

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top