Go back Späť
Marketéri

Platnosť tejto ponuky skončila

Junior ŠPECIALISTA/KA ONLINE MARKETINGU

PETSOFTMEDIA

Mesto: Sládkovičovo

Typ: Full-time

Plat: 1000 — 1300 €

Dátum pridania: 06.09.2019

Petsoftmedia je full-servisová agentúra, ktorá svojim klientom poskytuje už 8 rokov komplexnú marketingovú starostlivosť.

Keďže sme šikovný tím šikovných ľudí, hľadáme k nám do partie ďalšieho všestranného človeka, ktorý chce do všetkého strkať svoj kreatívny nos. :)

Náplň práce

Klasické veci, ktoré sú neodmysliteľnou súčasťou každého špecialistu pre online marketing. V prvom rade chceme človeka, ktorý vie nastaviť a vyhodnotiť kampane aj po spánku. :) Musí ovládať sociálne siete ako svoje rodné číslo.

Samozrejme bude kreatívny a bude mať premyslené aj tri kroky dopredu. Počas brainstormingu sa nebude báť povedať svoj názor a bude tímový hráč.

Veľmi oceníme vizuálne a estetické cítenie pri tvorbe contentu a nápaditosť pri písaní textov.

Požiadavky

Ponúkame

Moderné kancelárske priestory a viac ako pohodový kolektív. Podporujeme vzdelávanie a rovnako aj tvoj rozvoj. Vieme, že každý nemôže vedieť všetko, ale sme radi keď sa zaujímaš aj o prácu ostatných ľudí v tíme. Pretože vtedy vieš myslieť komplexne. :) Si tu ako socialista, ale rád fotíš? Prečo nie! Alebo si grafik, ale rád píšeš? Opäť máš ďalší bod!

Taktiež ti vieme ponúknuť flexibilnejší čas a individuálny prístup, pretože máme super šéfov, ktorí sú taktiež len ľudia. ;)

📣 Digital RULEZZ 2019 - Najväčšia konferencia o digitálnom marketingu na Slovensku