+ Pridať job
👋 Pre firmy Firmy
Go back Späť
Marketéri

Platnosť tejto ponuky skončila

Junior Social Media Manager

PETSOFTMEDIA

Mesto: Sládkovičovo

Typ: Full-time

Plat: 1000 — 1300 €

Dátum pridania: 11.11.2019

PETSOFTMEDIA je full servisová marketingová agentúra, ktorá svojim klientom poskytuje už 8 rokov komplexnú marketingovú starostlivosť.

Vďaka skúsenostiam nadobudnutým v reklamnej, mediálnej a produkčnej sfére sme schopní kvalitne zastrešiť celkovú marketingovú stratégiu od idey až po finálny produkt. Svoje riešenia staviame na odbornosti, trendoch a priateľskom prístupe.

Baví nás myslieť kreatívne, ale vieme, že bez zmysluplnej stratégie to nemá cenu.

Náplň práce

Požiadavky

Pozor, nehľadáme začiatočníka! Ak patríš medzi tých čo myslia vždy 2 kroky dopredu, kreatívne slogany chrlíš na počkanie a vždy máš dobré nápady, ktoré sa nebojíš prezentovať rýchlo nám pošli CV!

Ak si padneme obaja do oka tak ťa hneď berieme medzi nás. :D

Ponúkame

Mladý kolektív, moderné priestory, vzdelávanie, pitný režim, šikovní parťáci, zaujímave akcie, teambuilding... Určite si niečo nájdeš. :)