+ Pridať job
👋 Pre firmy Firmy
Go back Späť
Marketéri

Junior Social media manager

PETSOFTMEDIA

Mesto: Sládkovičovo

Typ: Full-time

Plat: 1000 — 1300 €

Dátum pridania: 15.03.2020

Petsoftmedia je full-servisová agentúra, ktorá svojim klientom poskytuje už 10 rokov komplexnú marketingovú starostlivosť.

Vďaka skúsenostiam nadobudnutým v reklamnej, mediálnej a produkčnej sfére sme schopní kvalitne zastrešiť celkovú marketingovú stratégiu od idey až po finálny produkt. Svoje riešenia staviame na odbornosti, trendoch a priateľskom prístupe. Baví nás myslieť kreatívne, ale vieme, že bez zmysluplnej stratégie to nemá cenu.

Náplň práce

Tvoj názor je pre nás dôležitý, a práve preto budeš našim partnerom aj pri pravidelných poradách, brainstormingoch, ale ak si to bude situácia vyžadovať, aj pri stretnutiach s klientami. Samozrejme nemôžeme zabudnúť na pravidelné reporty, participáciu pri nových projektoch a spoluprácu s influencermi.

Pracovná pozícia je vhodná pre človeka, ktorý aktívne pracuje so sociálnymi sieťami. Hľadáme niekoho, kto nás naučí niečo nové a stane sa súčasťou nášho tímu.

Požiadavky

Microsoft Excel - expert
Google AdSense - pokročilý
Google Ads - pokročilý
Google Analytics - expert

Ponúkame

Mladý kolektív, moderné pracovné prostredie, k tvojej práci tú najnovšiu technológiu, káva, prémiová voda, teambuildingy a podpora pre tvoj osobný a študijný rozvoj.

Mám záujem

🕵️‍♂️ S touto ponukou sa zhoduje 26 ďalších. Zobraziť všetky

Tlačenka