Go back Späť
Marketéri

Senior Marketing Specialist

Personality

Mesto: Nitra

Typ: Freelance

Plat: 1500 — 2000 eur

Dátum pridania: 04.07.2019

Personálna spoločnosť Personality ponúka plný rozsah služieb v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov, od vstupných pohovorov, až po zabezpečenie personálnej i administratívnej agendy. Naše služby poskytujeme v rámci Slovenskej a Českej republiky s kanceláriami v Bratislave, Nitre, Prahe a tiež v Dubaji.

Náplň práce

• Tvorba a spravovanie online marketingových aktivít (FB, Linkedin)
• Príprava a realizácia obchodných, propagačných a marketingových materiálov
• Tvorba a realizácia reklamných kampaní (internet, PR )
• Spravovanie a aktualizácia WEB stránok
• Aktívna práca na brandingu firmy PERSONALITY (Bratislava, Nitra, Praha) a
PERSONALITY Middle East - (Dubai and UAE)
• Monitorovanie a vyhodnocovanie marketingových aktivít
• Copywriting
• Práca na skrátený pracovný úväzok podľa dohody

Požiadavky

• SŠ alebo VŠ vzdelanie v oblasti reklamy, komunikácie a marketingu
• Prax v oblasti marketingu min. 3 roky
• Záujem o nové technológie a cit pre Idea Making
• Pokročilá znalosť anglického jazyka
• Znalosť balíku Adobe

Ponúkame

• Práca v inovatívnej, renomovanej personálnej spoločnosti
• Perspektívne a stabilné zamestnanie s možnosťou osobného rastu
• Príjemná firemná kultúra a pracovné prostredie

Mám záujem

Mám záujem