Personality

Web Developer Project Manager

MestoNitra

FormaFreelance

Platod 2500 €

TypFaktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané20.08.2021

Skupina PERSONALITY® je lídrom v HR a ponúka unikátnu kombináciu služieb: HEADHUNTING, RECRUITMENT, PERSONÁLNY LEASING, INTERIM MANAGEMENT, TEMPORARY PLACEMENT, CAREER ADVISORY a vytváranie profi LINKEDIN profilov.

PERSONALITY® vznikla v roku 2006 ako profesionálny partner v oblasti HR. Náš stabilný team Headhunterov a Recruiterov má bohaté skúsenosti s obsadzovaním rôznych pozícií pri splnení tých najprísnejších kritérií. Sme k dispozícii na pobočkách v Bratislave, Nitre, Prahe a Dubaji.

Našim úspešným Klientom a Kandidátom poskytujeme komplexné služby, individuálne poradenstvo a dlhodobé partnerstvo. Sme zameraní na vysokú úroveň služieb. Viac informácií o nás nájdete na www.PersonalityHR.com

V rámci služby CAREER ADVISORY vám radi vytvoríme alebo vylepšíme váš Profesionány Linkedin profil na mieru: www.ProfileLinked.in

Peter Križan
CEO

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Náplň práce

Pre nášho zaujímavého a výnimočného klienta obsadzujeme voľnú pracovnú pozíciu Web developer Project Manager, vhodnú pre skúseného projektového manažéra, s technologickým backgroundom, ktorý bude mať na starosti tím kreatívnych a proaktívnych programátorov a tvoriť komunikačný kanál medzi developermi a zákazníkmi. Požadujeme aspoň 2 ročnú prax na obdobnej pozícii.

Tvojou úlohou bude:

• Zodpovednosť za riadenie vývoju a implementáciu technologických riešení (primárne webstránky)
• Zodpovednosť za dodanie projektu v súlade s dohodnutým implementačným plánom v stanovenom rozsahu, dohodnutom rozpočte a v požadovanej kvalite
• Tlmočenie komunikácie medzi zákazníkom a developermi a naopak
• Tvorba a sledovanie časového harmonogramu prác, koordinácia projektového teamu a prác medzi oddeleniami
• Identifikácia a riadenie projektových rizík a riešenie vzniknutých situácií v kooperácii so zákazníkom
• Príprava projektovej dokumentácie a realizácia všetkých nevyhnutných procesov súvisiacich s riadením projektu
• Súčinnosť s vývojárskym tímom a manažmentom firmy pri tvorbe cenových ponúk a časového harmonogramu projektu
• Analýza požiadaviek zákazníkov a hľadanie vhodných riešení, spolupráca s ostatnými manažérmi a tímami
• Príprava a realizácia prezentácií, vyhodnotení a reporting projektov
• Denná komunikácia s klientom, silný prozákaznícky prístup

Dodržiavanie hodnôt spoločnosti je pre nás veľmi dôležité, aby sme sa všetci cítili v práci dobre, preto veríme, že každý náš nový člen má mať rovnaké hodnoty:

  1. Špičkový výstup aj prístup
    Sme zvedaví, odvážni a nároční, pretože veríme, že to sú hnacie sily inovácií a neustáleho progresu.

  2. Spoločné víťazstvá aj prehry
    Náš tím je fungujúci celok, v ktorom je dôležitá každá časť. Za výsledkami nestoja jednotlivci, ale celý tím.

  3. Sloboda a zodpovednosť
    Sme slobodní a samostatní. Vieme zabrať, baviť sa, prebrať veľkú zodpovednosť aj dotiahnuť veci do konca.

  4. Otvorenosť a empatia
    Ego do práce neberieme. Sme schopní dať aj prijať kritiku, poučiť sa z chýb a vcítiť sa do kože druhého.

Ak sa s hodnotami dokážeš stotožniť, určite si budeme rozumieť a bude radosť spolupracovať!

Práca sa vykonáva priamo v Nitre - širšom centre.

SZČO - mesačná mzda vo výške 2.500,00 ,- Eur / mesiac + prémie

Požiadavky

Získaš skvelého šéfa!
Silné komunikačné schopnosti
Schopnosť komunikácie medzi klientom a developermi
Time - Management
Asertívnosť
Flexibilita
Práca s ľuďmi

Ponúkame

Možnosť pracovať pre veľmi dynamickú spoločnosť a super kolektívom
Možnosť HomeOffice
Bonusy na základe projektov
Koncoročné prémie na základe hospodárenia firmy
Menší tím developerov
Veľmi príjemný a kreatívny kolektív