Performics / Lion Communications Slovakia

Account Manager(ka)

FormaFull-time

Platod 1500 €

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané23.02.2021

Náplň práce

Máš manažérske a komunikačné schopnosti a chýba ti poriadna výzva? Tak poď rozvíjať svoj potenciál do nášho tímu! Pracuj s klientmi, ktorí plánujú 10tky kampaní mesačne s budgetmi +50 tisíc €. Získať môžeš veľa: know-how globálnej agentúry, profesijný rozvoj a kopec skvelých benefitov.

• Starostlivosť o TOP klientov
• Komunikácia a stretnutia s klientmi
• Koordinácia a spravovanie online projektov
• Spolupodieľanie sa a prezentácia na tendroch
• Príprava online média plánov
• Tvorba prezentácií a kreatívnych návrhov
• Vedenia a kontrola plnenia kampaní
• Komunikácia a vyjednávanie s dodávateľmi
• Prezentácia stratégie a výsledkov kampaní klientovi
• Reporting, práca s dátami, analýzy
• Prehľad v novinkách a trendoch v online prostredí

Požiadavky

Očakávame, že máš:

• Prax v online marketingu - aspoň 3 roky
• Skúsenosť s plánovaním a nákupom online reklamného priestoru
• Prehľad v digitálnych produktoch
• Zmysel pre konštruktívne organizovanie a vynaliezavosť pri hľadaní riešení
• Prezentačné a komunikačné schopnosti, aj v angličtine
• Skvelý multitasking a time-management

Ponúkame

• Prácu v nadnárodnej agentúre
• Spoluprácu s lokálnymi a globálnymi klientmi ako O2, Tatra Banka, Motorola, NAY, Möbelix, Mercedes Benz a ďalší
• Možnosť analyzovania dát pomocou globálnych mediálnych nástrojov
• Zdieľané know-how v rámci celosvetovej mediálnej skupiny
• Firemný paušál aj na súkromné účely
• 5 dní dovolenky navyše a 3 sick days
• Multisport karta
• Notebook + mobil
• Stravné lístky
• Pravidelné teambuildingy v super kolektíve
• Možnosť zahraničnej stáže v našich pobočkách po celom svete
• Zahraničné pracovné cesty
• Flexibilný pracovný čas
• Kurzy cudzích jazykov
• Pravidelné školenia, tréningy a semináre – Bratislava a Praha
• Účasť na konferenciách + interné vzdelávanie
• Nekonečné zásoby kávy, čaju a čerstvého ovocia
• Poobedné partičky stolného futbalu