Lion Communications Slovakia

Account Manager(ka)

FormaFull-time

Platod 1300 €

TypTPP

ÚroveňJunior ⭐️

Pridané04.02.2022

Náplň práce

• Komunikácia a stretnutia s klientmi
• Koordinácia a spravovanie online kampaní pre pridelených klientov
• Spolupodieľanie sa na príprave mediálnych plánov
• Tvorba prezentácií a návrhov komunikácie pre klienta
• Kontrola plnenia kampaní
• Prezentácia stratégie a výsledkov kampaní klientovi
• Reporting, práca s dátami, analýzy

Požiadavky

• Prehľad v digitálnych produktoch
• Zmysel pre organizovanie a vynaliezavosť pri hľadaní riešení
• Prezentačné a komunikačné schopnosti, aj v angličtine
• Skvelý multitasking a time-management
• Práca s Excelom na bežnej užívateľskej úrovni
• Výhodou je prax v online marketingu alebo predchádzajúca práca v agentúre

Ponúkame

• Prácu v nadnárodnej agentúre
• Spoluprácu s lokálnymi a globálnymi klientmi ako O2, Tatra Banka, Motorola, NAY, Möbelix, Mercedes Benz a ďalší
• Možnosť analyzovania dát pomocou globálnych mediálnych nástrojov
• Zdieľané know-how v rámci celosvetovej mediálnej skupiny
Firemný paušál aj na súkromné účely
5 dní dovolenky navyše a 3 sick days
Multisport karta zadarmo/ Príspevok na 3.pilier/edenred poukazy
• Notebook + mobil
• Stravné priamo k výplate
• Pravidelné teambuildingy v uvoľnenom super kolektíve
• Možnosť zahraničnej stáže v našich pobočkách po celom svete
• Zahraničné pracovné cesty
• Flexibilný pracovný čas
Kurzy cudzích jazykov - Angličtina s native speakrom
• Pravidelné školenia, tréningy a semináre – Bratislava a Praha
• Účasť na konferenciách + interné vzdelávanie
• Nekonečné zásoby kávy, čaju a čerstvého ovocia
• Poobedné partičky stolného futbalu a Ps5

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top